• MODA YAPI
  • ISPARTA PETROL Yalvaç’ta

logo

14 Haziran 2018

BİLGİÇ’TEN RAMAZAN BAYRAMI MESAJI

Türkiye Büyük Millet Meclisi Plan ve Bütçe Komisyonu Başkanı ve Ak Parti Isparta Milletvekili Süreyya Sadi Bilgiç, Ramazan Bayramı mesajı yayınladı.

İşte Bilgiç’in mesajı:

“Saygıdeğer Ispartalı hemşehrilerim, cuma günü başlayacak olan Ramazan Bayramınızı en kalbi duygularla kutluyorum.

Ramazan ayının Rahmet ve Bereketinden sonra sağlıkla ve sıhhatle Ramazan Bayramına ulaşmanın Mutluluğu ve huzurunu hep beraber yaşıyoruz. Bu bayrama erişemeyen, rahmeti rahmana kavuşan değerli hemşehrilerimize rabbimden rahmet diliyorum. Hasta olanlara da acil şifalar temenni ediyorum.

Isparta’da bayram sevincini ailesiyle yaşayan ve gurbetten gelen tüm misafirlerimize de hoş geldiniz diyor, inşallah bayram sonrası sağ salim evlerine dönmelerini temenni ediyorum. Bayramın huzur içinde geçmesi için özverili bir çalışma gösterecek olan başta bütün belediyelerimiz olmak üzere,tüm güvenlik ve sağlık ekiplerine şimdiden teşekkür ediyorum.

Değerli hemşehrilerim, Isparta gibi güzel ve huzurlu bir şehirde sizlerle hep birlikte bayramı yaşıyor olmak sevinçlerin en güzelidir.

İnşallah rabbim birliğimiz dirliğimiz bozmasın. Birlik içinde ve dirlik içinde nice bayramlara erişmek dileğiyle mübarek Ramazan Bayramınızı kutluyor, daha nice bayramlara sağlıkla erişmeyi diliyorum.”

Etiketler: » »
Share

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.