• MODA YAPI

logo

19 Mayıs 2021

19 MAYIS Çelenk Sunma Töreniyle Kutlandı

Ulu Önder M. Kemal Atatürk’ün Ulusal Kurtuluş Savaşımızı başlatmak üzere Samsun’a çıkışının 102. yıldönümü bugün çelenk sunma töreniyle kutlandı.

19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı için hazırlanan kutlama programı Covid-19 salgını nedeniyle alınan tedbirler gereği iptal edildi ve sadece çelenk sunma töreni gerçekleştirildi.

Anlatan Meydanı’nda saat 10.00’da başlayan tören, Yalvaç Kaymakam Vekili, Vali Yardımcısı Haluk Şimşek, Cumhuriyet Başsavcısı Abdülhamit Durgut, İlçe Emniyet Müdür vekili D.Ali Sarıbaş, Belediye Başkanı H.Hilmi Tütüncü, Ak Parti, CHP, MHP, SP ve BBP ilçe başkanları, Ak Parti ve MHP’li il genel meclisi üyeleri, daire amirleri ile sınırlı sayıda öğrencinin katılımıyla gerçekleşti. Yalvaç İlçe Gençlik ve Spor Müdürlüğü çelenginin Müdür Bülent Okumuş tarafından Atatürk Anıtına sunulmasının ardından saygı duruşu yapıldı ve İstiklal Marşımız okundu. Daha sonra 19 Mayıs törenlerinin Gençlik ve Spor Müdürlüğü sosyal medya hesaplarından çevrimiçi olarak gerçekleştirileceği duyuruldu ve tören sona erdi.

Etiketler: » »
Share

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.