• MODA YAPI

logo

10 Temmuz 2020

10 Temmuz itibariyle Isparta’da 71 vaka var

Isparta Valisi Ömer Seymenoğlu, bugün Covid-19’lu vaka sayısını açıkladı.

Vali Seymenoğlu, “Şehrimizde vaka sayısını geçtiğimiz haftalarda 8 kişiye kadar düşürmüştük, ancak bugün itibariyle (10.07.2020) ilimizdeki vaka sayısı 71’e yükseldi.” dedi.

Isparta’da Covid-19 pandemisi ile ilk günden bu yana bütün kamu kurum ve kuruluşları ve STK’lar ile işbirliği içinde çalışma yaptıklarını belirten Vali Ömer Seymenoğlu, süreci ekonomik, fiziksel ve sağlık yönünden en az kayıpla atlatmak için çalışma yaptıklarını belirtti.

Vali Seymenoğlu, “Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın önderliği ve bilim kurulumuzun aldığı kararlar ile başta Sağlık Bakanlığımız ve İçişleri Bakanlığımız ve diğer bakanlıklarımızın çalışmasını bizler de şehrimize yansıttık. Şu anda durumumuz iyi ancak bu bizi rehavete sokmasın. Şehrimizde vaka sayısını geçtiğimiz haftalarda 8 kişiye kadar düşürmüştük ancak bugün itibariyle ilimizdeki vaka sayısı 71’e yükseldi.” dedi. Ekonomi ve tarımı diri tutmalıyız diyen Vali Seymenoğlu, kontrollü bir şekilde hayatın devam edeceğini belirterek, mutlaka alınan kararlara uyalım mesajı verdi.

Etiketler: » » »
Share

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.