• MODA YAPI

logo

20 Şubat 2018

Yalvaç İyi Parti A Takımını Belirledi, Çalışmalara Başladı

Geçtiğimiz cumartesi ilk olağan kongresini gerçekleştiren İyi Parti Yalvaç İlçe Teşkilatı, faaliyetlerine başladı.

Bu kapsamda, gazetemiz bürosunu ziyaret eden İyi Parti Yalvaç İlçe Başkanı İlhan Yüksel ve bazı yönetim kurulu üyeleri, gazetemizin 50. yayın yılını kutladılar.

Gazetemizin Yalvaç’ ta demokrasinin gelişmesi ve halkın görüşlerinin temsil edilmesinde kıymetli bir görev yerine getirdiğini ifade eden Yüksel ve beraberindekiler, daha nice yıllar bu hizmetin sürmesini dilediklerini ifade ettiler.

 

HEDEFİMİZ YALVAÇ BELEDİYESİ’Nİ ALMAK, AKŞENER’İ CUMHURBAŞKANI YAPMAK

İlk olağan kongreyi gerçekleştirdikten sonra ilk toplantısını yapan İyi Parti Yönetim Kurulu’nda görev dağılımı yapıldığı da aktarıldı.

Buna göre, yönetim kurulu üyeleri arasındaki görev dağılımı şu şekilde oluştu: Abdullah Aytaç: Başkan Yardımcılığı, Ahmet Duru: Teşkilat Başkan Yard., Hasan Hüseyin Akisti: Propaganda Başkan Yard., Fikret Çalışkan: Muhasip, Ayşe Burdurlu: Sosyal İşler Başkan Yard., Mustafa Günay: Sekreter-Basın ve Yayın Sorumlusu, Ahmet Kıcalı: Eğitim Başkan Yard., Yaşar Bozbey: Halkla İlişkiler Başkan Yard.

Çalışmalarında ayrıştırıcı değil, birleştirici olacaklarını vurgulayan Başkan Yüksel, “Merkezde bir parti olduğumuz için herkesi kucaklayacağız.” dedi.

Yerelde hedeflerinin Yalvaç Belediye Başkanlığı’nı İYİ Parti olarak kazanmak olduğunu ifade eden Yüksel, geneldeki en büyük hedeflerinin de genel başkanları Meral Akşener’i cumhurbaşkanı yapmak olduğunu kaydetti. Yüksel, parti olarak kutuplaşan siyasete bir huzur ve birlik havası getirmek istediklerini belirterek, herkesten bu konuda destek istedi.

Etiketler: » »
Share

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.