• MODA YAPI
  • ISPARTA PETROL Yalvaç’ta

logo

25 Mart 2019

Tütüncü:  ÖNCE İNSAN, HİZMETE DEVAM

Yalvaç Belediye Başkanı ve MHP Yalvaç Belediye Başkanı Av. Halil Hilmi Tütüncü, hafta sonu yapılacak seçim öncesi gazetemiz aracılığıyla Yalvaçlı seçmene “Önce İnsan, Hizmete Devam” sloganıyla seslenerek destek istedi.

Beş yıl önce göreve gelirken, huzur ve hizmet vaat ettiklerini belirten Tütüncü, “Allaha şükür, yaşanan onca sıkıntı ve badireye rağmen, memlekete huzur, barış ve hoşgörüyü getirdik. Bunun yanında yirmi milyon civarında borç ödeyerek, tüm araç parkımızı yeniledik. Kasamızda paramız var, yatırımları borçlanmadan, öz kaynaklarla yapacak ve kurumsallaşmış bir belediye haline geldik. Hedeflediğimiz hizmetlerin birçoğunu yerine getirdik. Gerçekleştiremediğimiz hizmetlerin neredeyse hepsi bizim dışımızdaki faktörlerden dolayıdır, onları da inşallah bu dönemde hayata geçireceğiz.” dedi.

Seçim sonuçlarıyla ilgili yapılan araştırmalar ve kendi gözlemlerinin, geçen seçimdeki % 57’yi de geçeceklerini gösterdiğini belirten Tütüncü, “Halkımız kendisine hizmet edeni ve saygı göstereni takdir eder. Çalışmalarımızda halkımızın gözündeki mutluluk ve memnuniyeti görüyoruz. Bir dönem daha çalışarak sözlerimi yerine getirmek istiyorum. Sosyal konut, OSB, alt yapı,millet bahçesi,Aile Yaşam Merkezi ve diğer projelerimi gerçekleştirip dönemimi tamamlamak istiyorum. Bu hedeflerin gerçekleştirilmesi bakımından tüm hemşehrilerimin desteklerini bekliyorum. Yalvaç’ı ve belediyemizi ayağı kaldırdık, artık koşturmak istiyoruz.” dedi.

Etiketler: » » »
Share

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.