• MODA YAPI
  • ISPARTA PETROL Yalvaç’ta

logo

07 Aralık 2020

Organize Sanayi Bölgesi Müjdesi

Yalvaç Organize Sanayi Bölgesi konusuyla ilgili bugün MHP İl Başkanı Hasan Basri Sönmez’den müjde geldi.

Bugün TBMM Başkan Vekili ve Ak Parti Isparta Milletvekili Süreyya Sadi Bilgiç’i makamında ziyaret eden MHP İl Başkanı Sönmez, ziyaretiyle ilgili şu bilgileri verdi:

“AK Parti ve MHP, Cumhur ittifakı ruhu ile Isparta’ya ve ilçelerine yapılacak yatırımlar ve hizmetler için kol kola hareket ederek birlik ve beraberliğimizi gösteriyoruz. TBMM Başkan Vekili ve Isparta Milletvekilimiz Süreyya Sadi Bilgiç beyle makamında yapmış olduğum ziyaretimde Isparta meselelerini istişare etme şansı bulduk.

Sayın Milletvekilimizle yaptığımız istişarede, son günlerde tartışma konusu olan Yalvaç OSB hakkındaki görüşmemizde, sayın vekilimiz, Yalvaç OSB’nin, Isparta Özel idaresi ( %51), Yalvaç Belediyesi (%34) ve Yalvaç Ticaret Odasıyla (%15) ortaklığıyla aynı şekilde, kaldığı yerden devam edeceğini, en kısa sürede çalışmalara tekrar başlanacağını ifade etmiştir.

Bu bağlamda Isparta’ya ve İlçelerine yapılan yatırım ve hizmetlerin, Isparta’da yaşayan tüm hemşehrilerimiz için ekonomi ve yaşam kalitesi açısından bir değer kattığının bilincinde olarak, Cumhur ittifakı belediyeleriyle her türlü hizmeti vatandaşımıza götürme gayreti içerisindeyiz.

Genel başkanlarımız Cumhurbaşkanımız R. Tayyip ERDOĞAN ve Liderimiz Dr. Devlet BAHÇELİ’nin Türkiye’nin bölünmez birliği ve bütünlüğünde lider ve güçlü Türkiye olma yönünde gösterdiği birlik ve beraberliği bizler de Isparta’da göstererek, genelde olduğu gibi Isparta’ya hizmet noktasında çabalarımız devam edecektir.

Sayın TBMM Başkan Vekilimiz Süreyya Sadi Bilgiç beye, ilgi ve alakalarından dolayı çok teşekkür ederim.”

Etiketler: » » »
Share

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.