logo

24 Mayıs 2024

MHP’li Sağlam’dan Sönmez ve Tütüncü’ye teşekkür

Milliyetçi Hareket Partisi Yalvaç İlçe Başkanı Mehmet Ali Sağlam, Yalvaç Organize Sanayi Bölgesi ve Yalvaç Askerlik Şubesi konusundaki girişimlerinden dolayı MHP Isparta Milletvekili Hasan Basri Sönmez ve eski belediye başkanı Halil Hilmi Tütüncü’ye teşekkür açıklaması yayımladı.

Sağlam açıklamasında şu hususlara yer verdi:

“Yalvaç’ımızın geleceği açısından büyük önem taşıyan Yalvaç Organize Sanayi Bölgesi’nin yatırım yapılabilecek alanlarıyla ilgili engellerin ortadan kaldırılmasında gayret gösteren MHP Isparta Milletvekilimiz Sayın Hasan Basri Sönmez’e ve Eski Belediye Başkanımız Sayın Halil Hilmi Tütüncü’ye partim ve Yalvaç’ımız adına teşekkür ediyorum. Uzun bir süre bu sorunun çözümü için gösterilen çabayı, Ocak ayında bakanlık nezdinde Halil başkanımızla birlikte yaptıkları görüşmelerle neticelendiren Milletvekilimiz Hasan Basri Sönmez, konuyla ilgili resmi yazının geldiği haberini de bizlerle paylaşmış ve bizleri mutlu etmiştir.

Yalvaç OSB konusunda bugüne kadar emeği geçenlere de teşekkür eder, Yalvaç menfaatleri konusunda her zaman destek vermeye hazır olduğumuzu ifade ederiz.

Bunun yanında, kapatılması gündemde olan Yalvaç Askerlik Şubesi’nin kapanmaması için Milli Savunma Bakan Yardımcımızla görüşerek talebimizi ileten değerli milletvekilimiz Hasan Basri Sönmez’e bir kez daha teşekkür ediyoruz ve diyoruz ki, iyi ki derdimizle dertlenen bir vekilimiz var.”

Etiketler: » »
Share

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.