logo

31 Ocak 2024

MHP iki belediyeyi yeniden kazanmak için tam kadro sahada

MHP Isparta Milletvekili Hasan Basri Sönmez ve MHP Isparta İl Başkanı Ahmet Önder Topçu, seçim startını Yalvaç Belediyesi’nden verdiler…

31 Mart 2024 Pazar günü yapılacak Mahalli İdareler seçimleri için diğer partilerde ve özellikle Ak Parti’de sancılı bir süreç devam ederken; seçimlere hazırlık konusunda en rahat ve çalkantısız parti olarak görülen Milliyetçi Hareket Partisi’nde adayların resmi olarak açıklanmasının ardından seçim çalışmaları için tam kadro sahaya inerek seçim startı verildi.

Bu kapsamda, salı günü yapılan meclis grup toplantısının ardından Isparta’ya gelen MHP Isparta Milletvekili, Hasan Basri Sönmez, beraberinde MHP Isparta İl Başkanı A. Önder Topçu ve bazı il yöneticileriyle birlikte ilçemiz Yalvaç’a gelerek seçim çalışmaları için gerekli istişareleri gerçekleştirdi.

İlk olarak Yalvaç Belediyesi’ne gelerek mevcut başkan ve yeniden MHP Yalvaç Belediye Başkan adayı olan Halil Hilmi Tütüncü’yü ziyaret eden Sönmez ve Topçu, çalışmalarla ilgili olarak izlenecek yol ve yöntemlere dair görüş alışverişinde bulundular.

Sönmez, Yalvaç ve Hüyüklü’de MHP belediyeciliğini sürdürmeye kararlı olduklarını belirterek, “Hem Halil başkanımızla Yalvaç’ta hem de Kadir Minnet ile Hüyüklü’de en iyi sonucu elde edeceğimize eminiz. Bunun için gece gündüz çalışarak hedefe birlikte ulaşacağız.” dedi.

Başkan Tütüncü de, görevin yeniden kendisine verilmesi nedeniyle partisine, Milletvekili Sönmez’e, il ve ilçe yönetimine teşekkür ederek, “Değerli milletvekilimizle güzel bir hizmet dönemi için yeniden göreve talibiz. Tüm partililerimizin ve hemşehrilerimizin desteğini bekliyoruz.” dedi.

Etiketler: » »
Share

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.