• MODA YAPI
  • ISPARTA PETROL Yalvaç’ta

logo

13 Şubat 2019

GÜLCAN: Yalvaç İçin Projelerimizle Yola Çıktık

31 Mart Yerel seçimleri için sahaya inen ilk aday Saadet Partisi Yalvaç Belediye Başkan Adayı Mücahit Gülcan çalışmalarına hız verdi.

Pazartesi günü pazar ziyaretlerini gerçekleştiren Gülcan, bugün de esnaf ziyaretlerine devam etti. Adaylığı kesinleştikten sonra her gün hiç aralık vermeden sıkıntı ve isteklerini dinlemek üzere seçmen ziyaretlerini sürdürdüğünü belirten Saadet Partisi adayı  Gülcan gazetemiz aracılığı ile şu mesajları verdi:

“Bu memleketin geleceği ve daha güzel, daha mutlu yarınlar için 31 Mart günü sandık konulana kadar kadar kapı kapı dolaşarak her eli tutacağız, her yüreğe dokunacağız. Derdi, sıkıntısı, sorunu olan insanımızın elinden tutacak, başarılı bir yönetim için önerileri dinleyeceğiz.  Ayrım gözetmeksizin herkesi kucaklayacağız. İnşallah 1 Nisan sabahı yeni bir güne, yeni bir döneme, yeni bir Yalvaç’a uyanacağız.  Yalvaç’ın ihtiyacı olan projelerimizle bu yarışta biz de varız. Yalvaç’ın ihtiyacı polemik, kısır çekişme, kasaba siyaseti değil; milli görüş belediyeciliğiyle halka hizmete adanmış bir yönetim anlayışıdır. Biz bunun için adayız. İnşallah halkımızın desteğiyle başaracağız. Partililerimizin ve tüm halkımızın desteğini bekliyoruz.”

Gülcan, seçim gününe kadar çalışmalarına aralıksız devam edeceğini belirtirken vatandaşları da Saadet Partisi teşkilatına çağırdı.

Share

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.