Evden Eve Nakliyat konusunda lider firmalar listesi icin lutfen ziyaret ediniz. sarıyer evden eve nakliyat büyükçekmece evden eve nakliyat bahçeşehir evden eve nakliyat kadıköy evden eve nakliyat uluslararası evden eve nakliyat eşya depolama bağcılar evden eve nakliyat

logo

gaziantep mutlu son masaj
balıkesir mutlu son masaj
bursa mutlu son masaj
sivas mutlu son masaj
antalya masaj
24 Ekim 2017

CHP’den Cumhuriyet Bayramı’nda Fener Alaylı Kutlama

CHP Yalvaç İlçe Başkanlığı, bu yılki Cumhuriyet Bayramı kutlamalarında fener alaylı kutlama yapacaklarını duyurdu.

Başkan Hasan Tercan Özgül’ün konuyla ilgili açıklaması şöyle:

“29 Ekim 2017 Pazar günü, Türkiye Cumhuriyeti Devleti’nin en büyük bayramı olan Cumhuriyet Bayramımızın 94. yılını kutlayacağız.

Kurtuluş Savaşı ile birlikte kurulan Türkiye Cumhuriyeti, kurucu önderimiz Mustafa Kemal’in de vasi- yet ettiği üzere muasır medeniyetler üzerine çıkmayı hedef edinmiştir.

Gene önderimiz Mustafa Kemal Atatürk, “Cumhuriyeti biz kurduk, onu yüceltecek ve yaşatacak olan sizlersiniz” sözüyle tam bağımsız, laik ve insan haklarına bağlı sos- yal, hukuk devletini bizlere emanet etmiştir.

Bu çerçevede, 29 Ekim 2017 Pazar günü akşamı saat 20.00’de Yalvaç Anlatan Meydanı’nda buluşarak Hastane Caddesi – Lokman Başaran Kavşağı – Çınaraltı – Yalvaç Anlatan Meydanı güzergahı izlenerek Fener Alayı kutlaması yapılacaktır.

Sadece Türk ve Atatürk bayraklarımızın kullanılacağı Cumhuriyet Fener Alayı kutlama etkinliğine değerli Yalvaç halkımızı, çoluk-çocuğu ile bu anlamlı bayram kutlamasına beklemekteyiz.

Bu dileklerle saygı ve sevgilerimi sunarım.”

Etiketler: » » » »
Share
924 Kez Görüntülendi.

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.

ev eşya depolama eşya depolama