• MODA YAPI

logo

31 Ekim 2017

Yeni Başkandan İlk Mesaj

Yalvaç Ak Parti İlçe Başkanı Ahmet Sektioğlu’nun istifası ve yaklaşan ilçe kongresi nedeniyle bir süredir yürütülen ilçe başkanı arayışları bugün Ak Parti Genel Merkezinde yapılan görüşmeler sonucunda çözüme kavuştu.

Halen Ak Parti Yalvaç ilçe teşkilatında, Teşkilattan Sorumlu Başkan Yardımcılığı görevini yürüten Hayri Uyar, bugün Ankara’da Ak Parti Genel Merkezinde diğer ilçe başkanı adaylarının da katıldığı görüşmeler sonucunda yeni yönetim kurulunu oluşturmakla görevlendirildi.

Görevlendirmenin hemen ardından kendisine ulaştığımız Uyar, “İlçe başkanlığı konusunda bir süredir yürütülen istişareler sonucunda bugün çağrıldığımız partimizin genel merkezinde yeni yönetim kurulunu oluşturmak üzere görevlendirildim. Gerek partimizin hedefleri gerekse Yalvaç’ımızın hakettiği hizmetlerden azami ölçüde faydalanabilmesi yolunda, bize verilen bu emaneti en iyi şekilde taşımaya gayret edeceğiz. Birlik ve beraberliğimizi devam ettirerek aldığımız hizmet bayrağını daha ileriye taşıyacağız. Bunun için kısa zamanda yönetim kurulumuzu oluşturup çalışmalarımıza başlayacağız” dedi.

Ziraat Bankası Şube Müdürlüğü görevinden emekli olduktan sonra 2009 mahalli seçimlerinde Yalvaç Belediye Başkanlığı için aday adayı olan Uyar, daha sonra 2015 yılında yapılan ilçe kongresinde Ahmet Sektioğlu’nun başkanlığındaki ilçe yönetim kurulunda görev almıştı. Uyar’ı kutlar görevinde başarılar dileriz.

Share

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.