• MODA YAPI

logo

07 Ekim 2021

Yalvaç’a TOKİ 2022 programına alınacak

Yalvaç’a TOKİ Sosyal Konutları’nın kazandırılması için bugün çok önemli bir görüşme gerçekleştirildi ve güzel haber Ak Parti Yalvaç İlçe Başkanı Alperen Mustafa Özer’den geldi.

Bugün Ankara’da, Ak Parti Isparta Milletvekili Recep Özel ile birlikte Toplu Konut İdaresi (TOKİ) Başkanı Ömer Bulut’u ziyaret eden Özer, Yalvaç’a TOKİ Sosyal Konutları’nın yapımının 2022 programına alınacağını müjdeledi.

Özer, konuyla ilgili olarak sosyal medyada şu paylaşımı yaptı:

“Milletvekilimiz sayın Recep ÖZEL ile TOKİ Genel Başkanı sayın Ömer BULUT’u ziyaret ettik. Yalvaç’ımıza yapılması için gayret gösterdiğimiz TOKİ konutları için gerekli çalışmaların devam ettiğini ve önümüzdeki yılın planlamasına dahil edilmesi için tüm çalışmaların yapıldığını bizzat kendisinden duyduk. İlçemize kazandırmak için tüm gücümüzle gayret sarf ettiğimiz ve EN BÜYÜK HAYALİMİZ olan ilçemizde TOKİ konutlarının yükselişini tüm halkımızla birlikte inşallah en kısa süre içerisinde göreceğiz.”

Başkan Özer, görüşmeyle ilgili olarak gazetemize verdiği bilgide, TOKİ Başkanı Bulut’la çok yararlı bir görüşme gerçekleştirdiklerini belirterek, “Sayın başkanımız, Yalvaç’a daha önce TOKİ projesi yapılmadığı için, hiç TOKİ projesi yapılmayan öncelikli yerler arasına ilçemizi de alacaklarını belirtti. 2022 yılı programına mutlaka Yalvaç’ın alınacağı haberini bizlerle paylaştı. Konuyla ilgili olarak İmar ve Planlama Daire Başkanı Ayşe Sümen’i de görüşmeye davet eden Başkan Bulut, Yalvaç’a TOKİ projesinin kazandırılması için her türlü desteğin verilmesi talimatını bizlerin yanında iletti. Yalvaç için etüt çalışmalarının sürdüğünü belirten Başkan Bulut, önümüzdeki günlerde bir ekibin Yalvaç’a zemin etüdü için geleceğini ifade etti. Yalvaç’a kaç tane konut yapılacağıyla ilgili planlamanın önümüzdeki haftalarda netleşeceğini belirten TOKİ Başkanımız, konuyu kendisinin de yakından takip edeceğini Milletvekilimiz Recep Özel beyefendinin yanında ifade etti. İnşallah yeni yılda başvuruları alarak Yalvaç’a TOKİ konutlarımızın kazandırılması için somut adımları atmış olacağız. Bu vesileyle, Milletvekilimiz Recep Özel’e, TOKİ Başkanımız Ömer Bulut’a şehrimiz adına teşekkür ediyorum.” dedi.

Etiketler: » » » »
Share

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.