• UYAROĞLU SARRAF

logo

05 Nisan 2018

Yalvaç TSO Oda Meclisi Yarın Toplanıyor

Yalvaç Ticaret ve Sanayi Odası’nın geçtiğimiz Pazar günü gerçekleşen olağan genel kurulunda yapılan seçimler sonucunda oluşan 24 kişilik yeni oda meclisi yarın toplanacak ve Yalvaç TSO’nun yeni başkanı, yönetim kurulu ve oda meclis başkanı belirlenecek.

Bilindiği gibi Yalvaç ile birlikte Ş.Karaağaç, Y.Bademli ve Gelendost olmak üzere dört ilçenin işadamlarının üyesi olduğu Yalvaç Ticaret ve Sanayi Odası’nın 1 Nisan Pazar günü yapılan genel kurulunda başkanlık için mevcut başkan Nuri Dirik ve ekibi ile Yalçın Kurucu ve ekibi yarışmış, Yalçın Kurucu ve ekibi hem meslek komitesi seçimlerinde hem de oda meclisi üyeleri seçimlerinde büyük üstünlük sağlamıştı.

Alınan bilgiye göre Yalvaç Ticaret ve Sanayi Odası’nın yeni seçilen Oda Meclisi yarın saat 14.00’te toplanarak kendi arasında Oda Başkanı, Yönetim Kurulu ve Oda Meclis Başkanı seçimlerini gerçekleştirecek. Oda meclisi üyelerinin büyük çoğunluğunu kazanan ekibin adayı Yalçın Kurucu’nun kazanmasına kesin gözüyle bakılırken yeni yönetim kurulu da ilk toplantısını seçimin ardından saat 15.00’te gerçekleştirecek.

Yalvaç Ticaret ve Sanayi Odası’nın 1 Nisan 2018 Pazar günü gerçekleşen olağan genel kurulunda yapılan seçimler sonucunda Meslek Komiteleri‘ne seçilenler:

1.Gurup: Durutürk Tarım ve Hayvancılık Ür., Toros Yem ve Hayv. Tar. Ltd. Şti., Mehmet Kirazlı, Ö. Serkan Erşen, Mer-Kan Tarımsal Sulama Ltd. Şti., Fazlı Kahraman, Ali Dakduklu.

2.Gurup:  Yaşar Koca, Mukadder Görgün, Özuğur Madencilik Ltd. Şti., Ali Ak, Abdullah Çetinkaya, Nihat Ayaz, Atılgan Tic. Nakliye Ltd. Şti.

3.Gurup: Osman Köse, HGYD Maden İnş. San. Tic. Ltd. Şti., Abbas Özgen, Süreyya Oruç,  Rıdvan Gökkaya.

4.Gurup: Ali Semiz, Yalvaç İlçesi Süt Üreticileri Birliği, Ahmet Bıçaklı, H.Devrim Bildiren, Hakan Özuğur.

5.Gurup: Nuri Emekli, Muhammed S. Nayır, Serkan Kabuloğlu, Hasan Pişirici, A.Agah Çetinkaya.

6.Gurup: Yalçın Kurucu, E.Yusuf Kodaloğlu, Serkan Öztürk, Ergun Keçeci, Süleyman Özen, Mehmet Canıvar.

7.Gurup: Mehmet Kaba, Göksel Kaya, Hasan Akdeniz, Ayhan Öz, Peker Soğuk Hava Ltd. Şti., Antokya İnş. Ltd. Şti., M.Ali Yıldız.

8.Gurup: Cemil Çelik, Nuri Çoban, Uğur Tahta, Mutlu Sigortacılık Hizm., Nail Eren.

9.Gurup: Erçay Eğt. İnş. Tic. Ltd. Şti., Mehmet H. Vatan, Ender E. Erol, Seçkin Kıcalı, Öncü Vet. Hiz. Tar. Hay. Tic. Ltd. Şti.

10 Gurup: Ali Koçak, Ramazan Bıyıklı, Yasin Ünal, Cemil Kurucu, Mustafa Gülsoy.

 

Meslek Komitelerine seçilen üyeler arasından Yalvaç Ticaret ve Sanayi Odası’nın 24 kişilik Oda Meclisi’ne seçilenler:

1.Guruptan:  Durutürk Tarım ve Hayvancılık Ür., Fazlı Kahraman, Toros Yem ve Hayv. Tar. Ltd. Şti.

2.Guruptan: Özuğur Madencilik Ltd. Şti., Abdullah Çetinkaya, Atılgan Tic. Nakliye Ltd. Şti.

3.Guruptan: Osman Köse, Süreyya Oruç.

4.Guruptan: Yalvaç İlçesi Süt Üreticileri Birliği, Ahmet Bıçaklı

5.Guruptan: Nuri Emekli, Muhammed S. Nayır.

6.Guruptan: Yalçın Kurucu, E.Yusuf Kodaloğlu, Serkan Öztürk.

7.Guruptan: Hasan Akdeniz, Ayhan Öz, Peker Soğuk Hava Ltd. Şti.

8.Guruptan: Nuri Çoban, Uğur Tahta.

9.Guruptan: Ender E. Erol, Öncü Vet. Hiz. Tar. Hay. Tic. Ltd. Şti.

10.Guruptan: Ali Koçak, Yasin Ünal.

Share
1393 Kez Görüntülendi.

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.

ev eşya depolama eşya depolama