• MODA YAPI
  • ISPARTA PETROL Yalvaç’ta

logo

Yalvaç Belediye Meclisi perşembe günü toplanıyor

Yalvaç Belediye Meclisi’nin Mart ayı olağan toplantısı 5 Mart 2020 Perşembe günü yapılacak.

Yalvaç Belediye Meclisi’nin Mart ayı olağan toplantı gündeminde şu maddeler yer aldığı öğrenildi:

  1. Belediye Meclisinin 04. 02.2020 günlü Şubat ayı toplantı tutanakları ile kararlarının okunması ve oylanması.
  2. Görgü Orta Mahallesi 140 Ada’da yapılan imar planı tadilatının mahkeme tarafından iptali nedeniyle eski haline döndürülmesi için imar planı tadilatının onaylanmasının görüşülmesi.
  3. Abacılar Mahallesinde bulunan “Mesleki ve Teknik Eğitim Alanı” olan 281 Ada, 6 Parselin hayırsever tarafından okul binası yapılması istendiğinden “Eğitim Tesis Alanı” olarak imar planı tadilatının onaylanmasının görüşülmesi.
  4. Yalvaç İlçe Emniyet Müdürlüğünün 18.02.2020 tarihli ve 2020/04 sayılı “Bina tahsis süresinin uzatılması” konulu yazısının görüşülmesi.
  5. Japonya Büyükelçiliği’nin vermiş olduğu yerel projelere hibe programı kapsamında “Yaşlılar ve Engellilere Sağlık hizmetlerine Yönelik Mobil hizmet aracı alımı ve Fizik Tedavi Merkezi” oluşturulması için proje hazırlanması ve Belediye Başkanına yetki verilmesinin görüşülmesi.
  6. Essom İşletmesinin işletmekte olduğu Akaryakıt istasyonlarının dağıtıcı firmalarıyla yeni sözleşme görüşmelerinin yapılması ve Belediye Başkanına yetki verilmesinin görüşülmesi.
  7. Mülkiyeti Belediyeye ait Antiokheia Oteli’nin İşletme ve İştirakler Müdürlüğü (ESSOM)’ne tahsis edilmesinin görüşülmesi.
  8. Nisan ayı Meclis toplantısı günü ve saatinin belirlenmesi.

Share

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.