• MODA YAPI

logo

27 Temmuz 2018

YALTSO YÖNETİMİNDEN AK PARTİLİ VEKİLLERE ZİYARET

Yalvaç Ticaret ve Sanayi Odası heyeti, 24 Haziran 2018 tarihinde gerçekleşen Cumhurbaşkanlığı ve 27. Dönem Milletvekilliği Seçimlerinin ardından, geçtiğimiz dönem de olduğu gibi yeniden Plan, Bütçe Komisyon Başkanlığı’na seçilen Süreyya Sadi Bilgiç’i, Isparta Milletvekilliğine seçilen Recep Özel ve Mehmet Uğur Gökgöz’ü makamlarında ziyaret ettiler.

26 Temmuz 2018 Perşembe günü gerçekleşen ziyarete Odamızdan, Meclis Başkanı M. Afşin Durutürk, Yönetim Kurulu Başkanı Yalçın Kurucu, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Serkan Öztürk, Yönetim Kurulu Üyesi Ekrem Kara ve Oda Genel Sekreteri Oğuz Kodal katıldı.

Milletvekillerimizden ilk olarak Mehmet Uğur Gökgöz’ü ziyaret eden Yaltso ekibi, daha sonra TBMM Plan ve Bütçe Komisyon Başkanı Süreyya Sadi Bilgiç’i ve Recep Özel’i makamlarında ziyaret ederek, kendilerine yeni görevlerinde başarılar dilediler.

Gerçekleşen ziyareti değerlendiren Oda Yönetim Kurulu Başkanı Yalçın Kurucu, “Odamızın projelerini ve bölge sorunlarını Milletvekillerimize ilettik, taleplerimize duyarlı davranarak destek oldular ve her zaman destek olacaklarını ifade ettiler, Odamız adına vekillerimizin ilgi ve alakasından çok mutluluk duyduk. Vekillerimize desteklerinden ve misafirperverliklerinden dolayı çok teşekkür ediyorum” dedi.

Etiketler: » » »
Share

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.