• MODA YAPI
  • ISPARTA PETROL Yalvaç’ta

logo

15 Nisan 2018

YALTSO yeni yönetiminden milletvekillerine ziyaret

Yalvaç Ticaret ve Sanayi Odası’nın yeni yönetimi görevi devraldıktan sonra ilk ziyareti 14 Nisan Cuma günü TBMM’ye yaparak Isparta milletvekilleriyle bir araya geldi.

YALTSO’nun TBMM’yi ziyaret eden heyetinde Meclis Başkanı M. Afşin Durutürk, Yönetim Kurulu Başkanı Yalçın Kurucu, Başkan Yardımcısı Serkan Öztürk, Yönetim Kurulu Sayman üye Nuri Çoban ve Yönetim Kurulu üyeleri Uğur Tahta, Cevat Özuğur, Ercan Yusuf Kodaloğlu, Ekrem Kara yer aldılar.

Heyet ilk ziyaretini 14 Nisan 2018 Perşembe günü saat 14:00’te TBMM Plan ve Bütçe Komisyonu Başkanı Isparta Milletvekili Süreyya Sadi Bilgiç’e makamında gerçekleştirdi, Bilgiç ziyarette yaptığı konuşmada, “Yeni yönetiminiz hayırlı uğurlu olsun, odanız bölgemiz açısından çok önemli itici bir güç, bu güç ile bölgemiz çok ileriye taşınacaktır. Başta OSB’nin bir an evvel hayata geçirilmesi için bu süre zarfında oluşabilecek tüm pürüzlerin giderilmesi gerekmektedir, benim üzerime düşen ne varsa yapmaya hazırım” dedi. Bilgiç konuşmasında, “Üniversite, ilçemizde ve bölgemizde hem ekonomik hem de sosyolojik açıdan çok önemli bir yere sahip. Odanız, üniversitemiz ile birlikte çalışmalar yaparak öğrencilerimizin ilçemizden taleplerini alarak ortak bir çalışma ruhu yaratılmalı.” dedi.

YALTSO Yönetim Kurulu Başkanı Yalçın Kurucu da ziyaretteki konuşmasında, “Göreve geldiğimiz ilk yönetim toplantımızda OSB konusunu ele aldık, bölgemizin gelişimi için en önemli konunun OSB olduğunu, çalışmaların ivme kazandırılarak acilen sonuca ulaştırılması kararını verdik, en kısa zamanda sizlerin de destekleriyle bölgemize OSB’yi kazandıracağız.” dedi. Kurucu ayrıca, “YALTSO olarak üniversitemizi önemsiyoruz, öğrencileri kendi evlatlarımız, kendi misafirimiz gibi görüyoruz. Onların sorunlarını ele alacağımız platformlar oluşturarak hep birlikte güzel projeler üreteceğiz.” dedi. Görüşme karşılıklı dilek ve temennilerle son buldu.

Heyet daha sonra Isparta Milletvekili Said Yüce ile TBMM lobisinde bir araya geldi. Yüce yeni yönetim kuruluna hayırlı olsun dileklerini iletti, karşılıklı istişarelerde bulunarak bilgi alışverişi gerçekleştirildi.

Heyet son olarak Isparta Milletvekili İrfan Bakır ile makamında görüşme yaptı. Bakır, yöne yönetim kuruluna hayırlı olsun dileklerini ileterek, çalışmalarımız kapsamında ilçe ve bölge için ne gerekiyorsa yapmaya hazır olduğunu bildirdi. Başkan Yalçın Kurucu, Isparta milletvekillerine nazik misafirperverlikleri için teşekkür ederek, çalışmalarında kolaylıklar diledi.

tsotbmm1 tsotbmm2 tsotbmm3

Etiketler: » »
Share

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.