• MODA YAPI
  • ISPARTA PETROL Yalvaç’ta

logo

06 Mart 2019

Tekin Bayram: “Yalvaç’a sahip çıkmak için geliyoruz”

Dün İyi Parti Genel Başkanı Meral Akşener’i ağırlayan Yalvaç Belediye Başkan adayı Tekin Bayram, gazetemizi ziyaret ederek, partili ve vatandaşların mitingde verdiği destek için teşekkür etti.

Yalvaç’ın uzun süredir yaşadığı sahipsizlik nedeniyle, vatandaşların çağrısıyla, Yalvaç’a sahip çıkmak için aday olduğunu belirten Bayram, “Benim her zaman söylediğim şey, Yalvaç için parti siyasetinin üstünde düşünmek gerekir. Bunun için aday oldum. Meral Akşener hanımefendi de sağolsun bizleri kırmadı ve dün gelerek seçim çalışmalarımıza en üst düzeyden destek verdi. Halkımız da bizi mahçup etmedi ve 31 Mart için en güzel mesajı, en güzel anketi orada gösterdi. Benim, bu yaşta rahatımı bozarak gelmemin tek sebebi, evlatlarımdan ayırmadığım Yalvaç’ımızın sahipsizliğine son vermektir. İnşallah, halkımızla beraber, Yalvaçlı’yla beraber, Ankara’nın, şuranın buranın değil, Yalvaç’ın iradesiyle beraber sandıktan zaferi çıkaracağız.” dedi.

Bayram, “Seçimi kazandıktan sonra yeni bir yönetim anlayışıyla hem hizmeti hem de gönülleri kazanmayı bir arada götüreceğiz. Ben Yalvaç’ta, halkımızda bu iradeyi görüyorum. Tüm anketlerde ilk sıradayım, ben kendimden ve Yalvaç’ımdan çok eminim. 31 Mart’ta sandıktan biz çıkacağız. Projelerimle, ekibimle Yalvaç’ı eski canlılığına, güzelliğine, hareketliliğine kavuşturacağız. Çalışmalarımız sırasında gönülden desteklerini esirgemeyen herkese teşekkür ediyorum.” dedi.

Etiketler: » »
Share

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.