Evden Eve Nakliyat konusunda lider firmalar listesi icin lutfen ziyaret ediniz. sarıyer evden eve nakliyat büyükçekmece evden eve nakliyat bahçeşehir evden eve nakliyat kadıköy evden eve nakliyat uluslararası evden eve nakliyat eşya depolama bağcılar evden eve nakliyat

logo

gaziantep mutlu son masaj
balıkesir mutlu son masaj
bursa mutlu son masaj
sivas mutlu son masaj
antalya masaj
11 Kasım 2017

Tarım Müdürleri Yalvaç’ta toplandı

Yalvaç İlçe Müdürlüğü ev sahipliğinde ve İl Müdürü Mehmet Tuğrul başkanlığında Isparta Gıda Tarım ve Hayvancılık İl Müdürlüğü şube müdürlerinin katılımıyla toplantı yapıldı.

Yalvaç İlçe Müdürlüğü’nün tüm personelinin de katıldığı toplantıda, İl Müdürü Mehmet Tuğrul tarafından 24 Eylül 2017 tarihinde Ankara’da yapılan “Bakanlık Genişletilmiş İl Müdürleri Koordinasyon Toplantısı”nda Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanı Ahmet Eşref Fakıbaba tarafından talimatlandırılan konular hakkında açıklamalar yapıldı.

Alınan bilgiye göre, yapılan bu toplantıda örnek hayvancılık modellerinin anlatıldığı ve ilçe için yapılabilecek hayvancılık modelleri hakkında bilgi alışverişinde bulunulduğu kaydedildi.

Toplantıda daha sonra Yalvaç’ın tarım ve hayvancılığında önem taşıyan konular, Yalvaç’ta çalışan personel tarafından karşılaşılan sorunlar ve çözüm önerileri hakkında bilgi alış verişinde bulunuldu.

Etiketler: » » »
Share
915 Kez Görüntülendi.

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.

ev eşya depolama eşya depolama