logo

31 Ocak 2024

Sönmez: “Üretken Belediyecilik” ilkesiyle yarışacağız

Milliyetçi Hareket Partisi Isparta’da 21 seçim bölgesinde tüm adaylarını açıkladı. MHP’de aday listesinde çoğunlukla mevcut ve eski Belediye Başkanları yer aldı. Isparta’da 3 dönem belediye başkanlığı yapan Yusuf Ziya Günaydın ile yola devam edilirken, Yalvaç’ta mevcut başkan Halil Hilmi Tütüncü ve Çiçekpınar’da Memiş Kaynak, Büyükkabaca’da Mustafa Durmuş ve Sarıidris’te Ramazan Pala ile tekrar seçime girecek.

21 SEÇİM BÖLGESİNDE İŞTE MHP’NİN TÜM ADAYLARI

Isparta Merkez’de 3 dönem başkanlık yapan Yusuf Ziya Günaydın, Aksu’da Aksoy Karaduman, Atabey’de Aziz Eraslan, Eğirdir’de Mehmet Demirel, Gelendost’ta Hakan Demirtaş, Gönen’de eski başkan Mete Elcim, Keçiborlu’da İbrahim Gündüz, Senirkent’te eski başkan Hüseyin Baykal, Sütçüler’de Kasım Kutlu, Şarkikaraağaç’ta Mevlüt Karataş, Uluborlu’da kadın aday Güler Küçükeroğlu, Yalvaç’ta mevcut başkan Halil Hilmi Tütüncü, Yenişarbademli’de Mevlüt Uysal, Sav’da eski başkan Mustafa Avşar, Kuleönü’nde eski başkan Sezai Çakır, Sarıidris’te mevcut başkan Ramazan Pala, Güneykent’te İsmail Hakan Türen, Büyükkabaca’da mevcut başkan Mustafa Durmuş, Çarıksaraylar’da Yakup Toprak, Çiçekpınar’da mevcut başkan Memiş Kaynak, Hüyüklü’de Kadir Minnet ile seçimlere gidilecek.

MHP Milletvekili Hasan Basri Sönmez, seçimler ile ilgili olarak açıklama yayınladı. Milletvekili Sönmez; “Genel Başkanımız Sayın Devlet Bahçeli beyefendinin tensipleriyle kadim Türk kenti Ispartamız için açıklanan Belediye Başkan Adaylarımıza başarılar diliyorum. İlimize, ilçelerimize ve beldelerimize hayırlı olsun.  Partimizin “Üretken Belediyecilik” ilkesiyle seçilecek belediye başkanlarımızın hizmetleri Ispartamızı daha da geliştirecek ve şahlandıracaktır, çünkü insanı yaşatmak devleti yaşatmanın anahtarı ve parolasıdır” dedi.

Etiketler: » » »
Share

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.