• MODA YAPI

logo

Saadet Partisi ”GEÇİM İTTİFAKI” Ziyaretlerini Sürdürüyor

Saadet Partisi Yalvaç İlçe Teşkilatı, parti genel merkezinin başlattığı çalışmalar doğrultusunda geçtiğimiz hafta ilçemizde de başlatılan “öncelik seçim ittifakı değil geçim ittifakı” konulu çalışması kapsamında ziyaretlerine devam ediyor.

Konuyla ilgili olarak gazetemize bilgi veren Saadet Partisi Yalvaç İlçe Başkanı Hasan Aksoy, geçtiğimiz hafta yaptıkları esnaf ziyaretinin ardından bu hafta da kurumsal ziyaretler gerçekleştirdiklerini belirtti. Aksoy’un verdiği bilgiye göre ilk ziyaret İYİ Parti Yalvaç İlçe Başkanlığı’na gerçekleştirildi. SP’li Aksoy,  “İlçe Başkanı sayın Kocabaş ve diğer partililer ziyaretimizden duydukları memnuniyeti dile getirdiler. Ayrıca İYİ Parti’liler ile gündemdeki ilçe ve ülke sorunlarını ele alarak çözümü için neler yapılabileceği konusunda karşılıklı görüş alışverişi yaptık tespitlerde bulunduk. “Seçim ittifakı değil, geçim ittifakı” sloganı ile partimizin gündeme getirdiği, ülkemizin içinde bulunduğu zorlu ekonomik koşullar karşısında neler yapılması gerektiği konusunda düşüncelerimizi ifade ettik. Oldukça verimli bir ziyaret oldu” dedi.

Aksoy, İYİ Parti ziyaretinin ardından Yalvaç Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi’nin ziyaret edildiğini bildirdi. Aksoy, “Ülkemizin içinde bulunduğu derin ekonomik krizden en çok etkilenen kesim olan esnafı geçtiğimiz haftadan itibaren ziyaret etmeye başladık. Esnafın temsilcisi olan sivil toplum kuruluşlarını da ziyaretlerimize dahil ettik, bu kapsamda ilk durağımız Yalvaç ESKKK oldu. Yalvaç ESKKK Başkanı Sürmeli Yağcı ve ekibi ile ekonomik krizi konuştuk. Şu an için gündemimizin seçim değil, geçim derdi olduğunu ifade ettik. Saadet Partisi olarak halkın taleplerine baktığımız zaman önceliğimizin ve gerçek gündemimizin geçim derdi olması gerektiğini gördüğümüz için bu kapsamda çalışma ve görüşmelerimize devam ediyoruz. Esnaf kongresi ile başlatılan, sonrasında işçi, çiftçi, yurt dışında yaşayan vatandaşlarımız ve öğrenciler için genel merkezimiz tarafından kongre adıyla görüş alışverişi ve sorunları dinlemek için çalışmalar yapılmaya devam etmekte olup; bizler de Yalvaç ilçe teşkilatı olarak ilçemizde çalışmalara devam ediyoruz. İyi Parti Yalvaç İlçe Teşkilatı ve Yalvaç Esnaf Kredi Kooperatifi ziyarete gerçekleştirdik ve fikir alışverişi yaparak gündemi değerlendirdik. Her iki ziyaretimiz de güzel bir havada gerçekleşti. Her iki başkanımız ve arkadaşları ile yaptığımız değerlendirmelerde önemli tespitler yaparak çözüme dair güzel neticeleri ortaya koyduk” dedi.

Aksoy, İYİ Parti İlçe Başkanı Kocabaş ve Yalvaç ESKKK Başkanı Yağcı’ya misafirperverlikleri için teşekkür ederken, ilçe teşkilatı olarak hem esnafı hem de diğer siyasi partilerin ilçe teşkilatları ile sivil toplum kuruluşlarını ziyarete devam edeceklerini ifade etti.

Etiketler: » » »
Share

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.