Evden Eve Nakliyat konusunda lider firmalar listesi icin lutfen ziyaret ediniz. sarıyer evden eve nakliyat büyükçekmece evden eve nakliyat bahçeşehir evden eve nakliyat kadıköy evden eve nakliyat uluslararası evden eve nakliyat eşya depolama bağcılar evden eve nakliyat
  • UYAROĞLU SARRAF

logo

gaziantep mutlu son masaj
balıkesir mutlu son masaj
bursa mutlu son masaj
sivas mutlu son masaj
antalya masaj
10 Ocak 2017

PROJE ÖZÜRLÜ YENİ OTOGAR İÇİN YENİ İHALE YAPILIYOR

Önceki belediye yönetiminin kusurlu proje yaptığı ileri sürülen ve bu yüzden tamamlanamadığı kaydedilen yeni otogar ve itfaiye binası için Yalvaç Belediyesi yeniden ihaleye çıkıyor.

Alınan bilgiye göre, 31 Ocak tarihinde yapılacak yeni ihalede 20943,78 m2 ARSA , 4200m2 KAPALI ALANA SAHİP 232 KALEMDEN OLUŞAN YAPIM İŞİ en uygun fiyatı veren firmaya devredilecek.

Bilindiği gibi, önceki belediye yönetimi döneminde başlayan ve sel baskını bölgesinde olduğu için yapılmasının uygun bulunmadığı yeni otogarda, projede birçok eksik ve kusur bulunduğu iddiasıyla inşaatın tamamlanamadığı bizzat belediye başkanı Tütüncü tarafından ileri sürülmüştü.

İhalenin tamamlanması durumunda yeni otogarın 6 ayda bitirilmesi öngörülüyor.

Vatandaşlar, Başkan Tütüncü’nün iddia ettiği gibi, projedeki kusur nedeniyle bu yatırımdan dolayı ortaya çıkan yüzbinlerce lira zarar için, eski yönetim hakkında ne zaman işlem yapılacağı konusunda açıklama yapmasını bekliyorlar.

Etiketler: » » »
Share
3730 Kez Görüntülendi.

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.

ev eşya depolama eşya depolama