• MODA YAPI
  • ISPARTA PETROL Yalvaç’ta

logo

15 Mayıs 2021

Özer: “Kaymakamlık TOKİ konutları için başvuracak”

AK Parti Yalvaç İlçe Başkanı Alperen Mustafa Özer, Yalvaç halkının uzun süredir iyi haber beklediği TOKİ Sosyal Konutları konusunda 12 Mayıs Çarşamba akşamı Kanal32’de katıldığı canlı yayında iyi haberi verdi.

Arife gecesi akşamı saat 22.30’da Kanal 32 Televizyonu’nda yayımlanan Isparta’da Ne Var Ne Yok programında Şakir Aksöz’ün konuğu olan Ak Parti İlçe Başkanı Özer’in TOKİ konusundaki güzel haberin yanı sıra çeşitli konularda açıklamalarda bulundu.

TOKİ Sosyal Konutları ile ilgili olarak yaşanan süreci kısaca özetleyen Başkan Özer, Yalvaç Belediye Başkanı Halil Hilmi Tütüncü’nün TOKİ’ye başvuru yapmadığını, her türlü işbirliği ve çağrıya duyarsız kaldığını ifade etti.

Tüm girişimlere rağmen Halil Hilmi Tütüncü’ nün TOKİ için adım atmaması üzerine, 12 Ocak 2021 tarihinde Yalvaç’a gelen Ak Parti Milletvekili Recep Özel’in belediye yerine kaymakam aracılığıyla başvuru yapılması konusunda dönemin kaymakamı Murat Kahraman’la görüştüğünü belirten Özer, “Bu çağrıya da Tütüncü’den cevap gelmedi. Bunun üzerine ben ve yönetim kurulu arkadaşlarım, 25 Nisan’da Kaymakam Vekilimiz Haluk Şimşek’i ziyaret ettik. TOKİ’ye başvuru konusunda, sağolsun Sayın Şimşek, gerekli girişim ve çalışmaları yapacağını belirtti. Şu anda çalışmalar yürüyor, kısa süre içerisinde inşallah Yalvaç Kaymakamlığı TOKİ Başkanlığı’na TOKİ Sosyal Konutları için müracaatını yapacaktır. Bu hizmet bizim boyun borcumuzdur, yerine getireceğiz.” dedi.

Özer’in katıldığı programı aşağıdaki videodan izleyebilirsiniz:

Etiketler: » » »
Share

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.