• MHP Hüyüklü Belediye Başkan Adayı Kadir MİNNET

logo

05 Kasım 2017

Muhtarlardan Başkan Tütüncü’ye teşekkür ziyareti

Yalvaç Muhtarlar Derneği Başkanı Kadir Bekmezci önderliğinde, ilçe merkezimizdeki mahallelerimizin muhtarları, Yalvaç Belediye Başkanı Halil Hilmi Tütüncü’ye bir teşekkür ziyareti gerçekleştirerek plaket takdim ettiler.

Yalvaç Muhtarlar Derneği Başkanı Kadir Bekmezci, Yalvaç Belediyesi ve Yalvaç Belediye Başkanı Halil Hilmi Tütüncü’ye muhtarlara olan desteklerinden dolayı teşekkür ederek, plaket takdim etti.

Dernek Başkanı Bekmezci, “Belediyemiz ve başkanımız, muhtarlarımızın her zaman yanında yer alarak, vatandaşlarımızın ihtiyaçlarının giderilmesinde her türlü desteği veriyorlar. Biz de buna karşı naçizane bir teşekkür ziyaretine geldik.” dedi. Belediye Meclis Salonunda muhtarları ağırlayan Başkan Tütüncü, “Muhtarlarımıza bu nazik ziyaretlerinden dolayı teşekkür ediyor, karşılıklı işbirliğimizin aynı uyumla devam etmesini temenni ediyorum. Burada asıl olan tüm yöneticilerin birlik ve beraberlik içerisinde Yalvaç’a hizmet etmesidir. Bu birlik ve beraberlik zaten bizim en önemli seçim vaadimizdi.” dedi.

Etiketler: » » »
Share

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.