• MODA YAPI
  • ISPARTA PETROL Yalvaç’ta

logo

20 Şubat 2019

Milletvekili KÖKSAL’dan Erkan ÜNAL’a Destek Ziyareti

CHP Afyonkarahisar  Milletvekili Burcu Köksal partisinin 31 Mart yerel seçimleri için gösterdiği adaylara destek olmak için Isparta ve ilçelerini ziyaret etti.

Ziyaretler kapsamında Yalvaç’a da uğrayan CHP Milletvekili Köksal ilçemize de geldi ve partisinin Yalvaç Belediye Başkan Adayı Av. Erkan Ünal’ın seçim çalışmalarına destek verdi.

Saat 13.30 sıralarında Yalvaç’a gelen Milletvekili Köksal ile birlikte CHP Isparta İl Başkanı Ahmet Kürkçü, il yöneticileri de hazır bulundu.

İlk olarak parti binasına gelen Milletvekili Burcu Köksal burada kısa bir süre kaldıktan sonra İl Başkanı Kürkçü, İlçe Başkanı Özgül, CHP Belediye Başkan Adayı Erkan Ünal, Belediye Meclisi üye adayları, İl Genel Meclisi Üye adayları ve diğer partililerle birlikte pazar yerinde alışveriş yapan vatandaşlarla ve esnafla biraraya gelerek istek ve sorunlarını dinledi.

Daha sonra beraberindeki CHP’lilerle birlikte gazetemizi ziyaret eden CHP Afyonkarahisar Milletvekili Burcu Köksal, CHP’nin “Derman Belediyeciliği” adlı yerel seçim kampanyasını anlattıklarını ve pazar gezisi sırasında vatandaşların yoğun ilgisi ile karşılaştıklarını belirtti.

51 yayın yılına giren gazetemizi kutlayan Milletvekili Köksal, CHP’nin “Mart’ın sonu bahar” yaklaşımıyla “Derman Belediyeciliği” olarak sloganlaştırdığı ve hoşgörü, hesap verebilirlik, üretici, doğa dostu gibi 12 maddelik ilkeleri kapsayan kampanya stratejisi  hakkında da açıklamalarda bulunduktan sonra “Biliyorum bu dönemi Isparta’nın milletvekili yok ama komşu il Afyonkarahisar’ın milletvekili olarak ben varım, CHP’li milletvekili eksikliğini hissetmemeniz için her zaman yanınızda olacağım. CHP olarak bu dönem Türkiye’yi derman belediyeciliği adını verdiğimiz model ile tanıştırmak için ülkemizin dört bir tarafında sevilen, sayılan, pırıl-pırıl, hizmet aşkı ile yanan adaylarımız ile yola çıktık. İnanıyorum ki Yalvaç’ta da genç, başarılı avukat bir arkadaşımız olan Erkan Ünal ile seçimi kazanacak, Yalvaç’ı da derman belediyeciliği ile tanıştıracağız. Kendisinin her zaman yanında olacağız. Biliyoruz ki iyi bir aday çıkardık, teşkilat olarak arkasında olacağız, Yalvaç halkından da Erkan Ünal arkadaşımıza sahip çıkmalarını ve 31 Mart’ta destek olmalarını bekliyoruz” dedi.

Köksal ve CHP il yöneticileri, Ş.Karaağaç’a giderek buradaki CHP teşkilatı ve adaylarını ziyaret etmek üzere Yalvaç’tan ayrıldılar.

AFYON milletvekilimiz BURCU KÖKSAL ve YALVAÇ BELEDİYE BAŞKANLIĞIN ADAYIMIZ av. ERKAN ÜNAL açıklamalar da bulundular

Mehmet Akay paylaştı: 18 Şubat 2019 Pazartesi

Etiketler: » » » »
Share

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.