• MODA YAPI
  • ISPARTA PETROL Yalvaç’ta

logo

07 Aralık 2016

MAKYAJ’DA ERKEK KOZMETİK GÜNLERİ BAŞLADI

İlçemizde yaptığı kampanyalarla adını duyuran Makyaj Kozmetik, düzenlediği yeni kampanyayla erkek müşterilerinin yüzünü güldürecek.

 

Konuyla ilgili olarak Makyaj Kozmetik işletmecisi Burcu Mustanoğlu şu bilgileri verdi:

 

“Makyaj Kozmetik olarak bölge halkımıza verdiğimiz sözleri tutmaya devam ediyoruz. Bir yerel kişisel market olarak kaliteli ürünleri uygun fiyatla ve güler bir yüzle toplumun tüm kesimlerinin beğenilerine sunarak herkesime ulaşmak istiyoruz.

 

Bunu için de yaptığımız indirim kampanyaları ile ulusal kişisel marketlerin yapmakta olduğu tüm kampanyaların da bir adım daha ötesine geçerek bölge halkımızın ekonomilerinin yanında olmayı hedefliyoruz.

 

Bu amaçla 05.12.2016-11.12.2016 tarihlerinde 33 erkek kozmetik ürününde ciddi indirimler yaptık. Horlama bandından jilete, traş köpüğünden saç dökülmesi karşıtı şampuana kadar çok sayıda üründe olan bu indirim kampanyamızdan tüm erkeklerin kaçırmadan faydalanmalarını istiyoruz.

 

Bir yerel kişisel market olarak anlayışımız yaptığımız indirimlerle tüketicilerimize bir gün değil hergün fırsat pencereleri açarak bölge halkımızın bütçelerinin biraz daha yanında olabilmek onların daha karlı çıkmalarını sağlayabilmektir.

 

Bu nedenle tüketicilerimizin gerçekleştirdiğimiz kampanyaları takip etmeleri onların büyük oranlarda kazançlı çıkmalarını da sağlayacaktır.”

1

2

Etiketler: » »
Share

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.