• MODA YAPI
  • ISPARTA PETROL Yalvaç’ta

logo

28 Ekim 2016

MAKYAJ KOZMETİK’te YILIN EN BÜYÜK İNDİRİM KAMPANYASI

Kuruluşunun ikinci yılını dolduran Makyaj Kozmetik/Bijuteri&Gül Ürünleri, kuruluş yıldönümünde büyük bir indirim kampanyası düzenledi.

Kampanya ile ilgili bir açıklama yapan Makyaj Kozmetik/Bijuteri&Gül Ürünleri kişisel bakım marketinin sahibi ve kurucusu Burcu Okumuş, Yalvaç’ta yılın en büyük indirim fırsatı olarak niteledikleri kampanya hakkında şu bilgileri verdi:

“İkinci yılımızı tamamladığımız bu dönemde kurumsallaşma yolunda çok güçlü adımlarla ilerlememizi sürdürmekteyiz. Bunun için de kişisel bakım marketimizi mekansal olarak geliştirip, büyüttüğümüz gibi içindeki ürün çeşitliliğini de son derece arttırmış bulunmaktayız.

Bölge halkının başta kozmetik olmak üzere bijuteri, ve çanta alanında aradığı, tercih ettiği hemen hemen tüm ürünleri de beğenilerine sunuyoruz.

Yine özellikle bölgemizin vazgeçilmezi olan gül ürünlerinde de neredeyse tüm marka ve ürün çeşitlerini sizlerin hizmetine uygun fiyatlarla sunmayı başarmış durumdayız.

Makyaj Kozmetik olarak temel amacımız kaliteyi, güler yüzlü bir hizmet anlayışı ve çok uygun fiyatlarla sizlerle buluşturabilmektir. Bunun içinde geçen yıl söz verdiğimiz gibi ” Makyajlı Günler” de Yılın En Büyük İndirimi Kampanyasına hız kesmeden devam ediyoruz. Ancak geçen yıla oranla bu yıl indirim çıtasını çok daha ciddi oranda yükseltmiş bulunuyoruz.

Bu yıl 12 gün boyunca sürecek Yılın En Büyük İndirimi “Makyajlı Günler”   Kampanyamızda her yaştan  erkek ve bayanın yani toplumun tüm kesimlerinin kullandığı çok sayıda ürünü gerçekten de inanılması güç olan indirimlerle sizlerle buluşturuyoruz. Yani özellikle geçen yıl alışveriş yapanlar bilecektir ki şişirilmiş ve sonradan düşürülmüş fiyatlar üzerinden değil bugüne kadar sattığımız gerçek fiyatları üzerinden net indirimler yapıyoruz. Yani açıkcası “Makyajlı Günler”de biz kazanmıyoruz tamamen müşterilerimiz kazanıyor.

Makyaj Kozmetik olarak 29 EKİM – 09 KASIM 2016 tarihleri arasında ikinci yılında 12 gün sürecek olan “Makyajlı Günler” kampanyasından bölge halkımızın ve öğrencilerimizin mutlaka faydalanmasını  canı gönülden isterken; Makyaj Kozmetik’in bugünlere gelmesinde hiç kuşkusuz  büyük katkısı olan ve işletmemizi adeta kendi işletmeleri gibi sahiplenen başta siz basınımız olmak üzere toplumun tüm kesimlerine muhabbetlerimizi sunuyoruz.”

yalvac_makyaj       yalvac_makyaj2

Share

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.