• MODA YAPI

logo

29 Temmuz 2018

LGS Yalvaç Birincisi KAB Ortaokulu’ndan ENES AKSU

Bu yılki LGS (Liseye Geçiş Sınavı)’de Yalvaç’ta ilk sırayı Kaymakam Abdurrahman Bey Ortaokulu öğrencisi Enes Aksu’nun aldığı açıklandı.

KAB Ortaokulu Müdürü Önder Akkaya’nın verdiği bilgiye göre, Enes Aksu ülke genelinde % 0,77’lik dilime girerek ilçemizde birinci oldu.

Müdürü Akkaya, “Değerli öğrencimiz Enes, hiçbir özel ders veya kurs almadan, sadece okulumuzdan aldığı kurs ve derslerle, özellikle kendi üstün çabalarıyla başarılı olmuştur. Sınav hazırlığına daha alt sınıflardan başlayan Enes, sistemli ve düzenli çalışan, disiplinden taviz vermeyen, örnek karakterli bir öğrencimizdir.

Enes’e yardımcı olan Kaymakam Abdurrahman Bey Ortaokulu öğretmenlerimize ve evladına karşı ilgisini hiç esirgemeyen velisi Ahmet Murtaza Aksu’ya teşekkür ederim. Enes’in bundan sonraki eğitim hayatında başarılarının daim olmasını temenni ederim.

Ayrıca okulumuzda bu yıl 10 kişinin ülke genelinde % 10 dilimine girmesi de bizleri gururlandırmıştır.

Enes Aksu dahil bu başarılı öğrencilerimizin tamamı ilçemizdeki okulları tercih etmişlerdir.

Tüm öğrencilerimizi kutluyorum.” dedi.

KAB Ortaokulu Müdürü Önder Aksu, başarısından dolayı Enes Aksu’ya okul adına bir plaket takdim etti.

LGS Yalvaç İlçe Birincisi olan Enes Aksu da şunları söyledi: “Kaymakam Abdurrahman Bey Ortaokulu idaresi ve çok kıymetli öğretmenlerime bana verdikleri emeklerden dolayı çok teşekkür ederim.

Ayrıca başarılı bir çalışma serüvenimde bana hep destek olan ailemle gurur duyuyorum.”

Biz de hem Enes’i hem diğer öğrencilerimizi, başarılarında katkıları olan KAB Ortaokulu idareci ve öğretmenleriyle öğrenci ailelerini kutluyor, başarılarının devamını diliyoruz.

Etiketler: » » » »
Share

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.