• MODA YAPI
  • ISPARTA PETROL Yalvaç’ta

logo

13 Aralık 2020

Kocabaş: “Ortaklar polemikle günü kurtarma gayretinde”

Cumhuriyet Halk Partisi İlçe Başkanı Ali Arı ve Saadet Partisi İlçe Başkanı Hasan Aksoy, geçtiğimiz günlerde İYİ Parti İlçe Başkanlığına atanan Süleyman Kocabaş’ı ziyaret ettiler.

İYİ Parti ilçe teşkilat binasında saat 15.00 sıralarında gerçekleşen ziyarette CHP’li Arı ve SP’li Aksoy, İYİ Parti İlçe Başkanlığı’na atanan ve geçtiğimiz hafta yeni yönetim kurulunu oluşturarak göreve başlayan Süleyman Kocabaş’a hayırlı olsun temennisinde bulunarak görevinde başarılar dilediler.

İYİ Parti İlçe Başkanı Kocabaş da ziyaretleri ve iyi dilekleri için Aksoy ve Arı’ya teşekkür etti. İyi Parti İlçe Başkanı Kocabaş, “Biz demokrasiye kalpten inanmış insanlarız, demokrasi ile tüm sorunların çözüleceği inancı ile siyaset yapıyoruz. Sayın Arı ve Sayın Aksoy da ülkemizin köklü siyasi partilerinde memlekete hizmet heyecanı içinde siyasette yer almış, yani ‘biz memleketimize neler kazandırabiliriz, sorunların ortadan kaldırılabilmesi için neler yapabiliriz’ diyen değerli arkadaşlarımızdır. Ancak bu inancı, bu heyecanı iktidar partisi ve ortağı olan partinin ilçe başkanlarında göremediğimi ifade etmek isterim. İlçemizin sorunlarına yeterli ilgiyi göstermiyorlar, zaman zaman cılız açıklamalarla günün kurtarma gayreti içerisinde olduklarını görüyorum. Buradan bir çağrıda bulunarak hükümeti oluşturan partilerin ilçe başkanlarını ve belediye yönetimini görevlerini yapmaya davet ediyorum” dedi.

Share

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.