logo

03 Mayıs 2024

Kızılca Muhtarı Günay, kendi bütçesiyle mahallesini güvene aldı

Yalvaç’ın çalışkan muhtarı Soner Günay, mahallesinin giriş çıkışlarını hareketli nesneleri takip edebilen kameralarla güvene aldı.

Mahallesinde yaşanabilecek olumsuz olaylarla karşı bir önlem olarak mahalle giriş ve çıkışlarına toplam 12 hareketli kamera taktıran Kızılca Muhtarı Soner Günay, bu yatırım için hiçbir devlet desteği almadığını ve kendi bütçesinden yaptırdığını kaydetti.

Mahallelerinin şehrin en sakin mahallesi olmasına karşın, bulunduğu konum nedeniyle mahalle dışından pek çok insan tarafından bir geçiş güzergahı olarak kullanıldığını belirten Günay, “Geçmişte de biliyorsunuz bazı olumsuz hadiseler mahallemizden geçildikten sonraki alanlarda vuku buldu. Biz mahallemizin bu tür olaylarla isminin anılmasını istemiyoruz. Giriş ve çıkışlarımız 24 saat hizmet veren hareketli kameralarla artık kayıt altına alınmaktadır. Bu önlemin çok faydalı olacağını düşünüyoruz. Mahallemize hayırlı olsun.” dedi.

Biz de çalışkan muhtarımızı Soner Günay’ı kutluyor, nice güzel hizmetlerle diğer muhtarlarımıza örnek olmaya devam etmesini diliyoruz.

Etiketler: » » »
Share

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.