• MHP Hüyüklü Belediye Başkan Adayı Kadir MİNNET

logo

10 Şubat 2018

İYİ PARTİ YALVAÇ İLÇE Teşkilatı’nın ilk kongresi yapıldı

Geçtiğimiz ay örgütlenen İYİ Parti Yalvaç İlçe Teşkilatı’nın ilk olağan kongresi ve parti binası açılış töreni bugün yapıldı.

Kongre öncesinde katılım için Isparta ve diğer ilçelerden gelen heyete karşılama töreni düzenlenirken, ardından parti binası açılış törenine geçildi.

Törene İYİ Parti Isparta Milletvekili Nuri Okutan, eski Isparta milletvekili Nevzat Korkmaz, İl Başkanı Mustafa Şimşek, il yöneticileri, ilçe başkanları, parti üyeleri ve vatandaşlar katıldı.

Açılış töreninde bir konuşma yapan İyi Parti Yalvaç İlçe Başkanı İlhan Yüksel, “Türkiye’ye iyi gelecek İYİ Partimiz nihayet ilçemizde teşkilatlandı. Bugün de ilçe binamızın açılışı ve ilk kongremizi gerçekleştireceğiz. Bugün bizleri yalnız bırakmayan herkese çok teşekkür ediyoruz. Partimiz tüm Türkiye’ye ve şehrimize heyecan getirdi. Üye kaydı ve teşkilatlanma çalışmalarında büyük ilgi ve destekle karşılaştık. İnşallah bu ilgi ve çalışmamız daha da artacak ve hem Yalvaç’ta hem Türkiye’ de partimizi istediğimiz noktaya getireceğiz. Yeni binamızın ve kongremizin hayırlı ve uğurlu olmasını diliyorum.” dedi.

Törende kısa bir konuşma yapan Isparta Eski Milletvekili Nevzat Korkmaz da, İyi Parti Yalvaç İlçe Teşkilatı’nın hayırlı olmasını diledi. Kısa süre konuşan Korkmaz, Ş.Karaağaç kongresine katılmak üzere erken ayrıldı.

Törende konuşma yapan İyi Parti Isparta Milletvekili Nuri Okutan da şunları söyledi: “İYİ Parti’nin ilk kongrelerini Türkiye’nin her yerinde olduğu gibi Isparta’da gerçekleştiriyoruz. İl ve ilçe kongrelerini tamamladıktan sonra büyük kongremizi de yapacağız ve süreci tamamlayacağız. Partimizin Türkiye’ye getirdiği heyecanı herkes görüyor. 2019’da Türkiye’nin kader seçimi yapılacak. Bu seçimin en büyük alternatifi genel başkanımız Sayın Meral Akşener’dir. Türkiye’nin içine düştüğü sıkıntıdan çıkması için bizlere büyük görev düşüyor. Herkesi bizlere katılmaya ve çok çalışmaya davet ediyorum. Yalvaç ilçe teşkilatımızın bu yeni binasının ve birazdan yapacağımız kongrenin hayırlı olmasını diliyorum.”

Çarşı Mahallesi, Çaybaşı Caddesi’nde bulunan parti binasının açılış töreninin ardından, İyi Parti Yalvaç İlçe Teşkilatı’nın ilk olağan kongresine geçildi.

Kongrede başkanlık divanı seçiminin ardından, saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunması gerçekleştirildi. Faaliyet raporu ve mali raporun okunmasının ardından siyasi konuşmalara geçildi. Konuşmaların ardından da tek listeyle seçime gidildi.

Toplantıda hazirunda 55 delege bulunurken, seçimde toplam 52 oy kullanıldı.  Tamamı geçerli oyları alan İlhan Yüksel başkanlığındaki liste kongreyle görevi üç yıllığına almış oldu.

Yapılan seçim sonucunda İyi Parti yönetimi asil listesi şu isimlerden oluştu:

İlhan Yüksel (Başkan), Abdullah Aytaç, Ahmet Duru, Hasan Hüseyin Akisti, Fikret Çalışkan, Ayşe Burdurlu, Mustafa Günay, Bekir Mert, Mehmet Doğan, İsmail Akcan, Ahmet Kıcalı, Yaşar Bozbey, Süleyman Benli, İbrahim Derici, Zeki Yıldız, Kadriye Bilici, Fatma Kocabey, Hatice Sarıgöl, Mehmet Mert, Fazilet Kara, Ümmü Sarıgül, Cemile Erbey, Ahmet Şamlı.

İyi Parti Yalvaç İlçe Teşkilatı’nı kutluyor, başarılar diliyoruz.

iyi1

iyi2

iyi3

iyi4

iyi5

iyi6

iyi7

iyi8

iyi9

iyi10

Etiketler: » »
Share

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.