Evden Eve Nakliyat konusunda lider firmalar listesi icin lutfen ziyaret ediniz. sarıyer evden eve nakliyat büyükçekmece evden eve nakliyat bahçeşehir evden eve nakliyat kadıköy evden eve nakliyat uluslararası evden eve nakliyat eşya depolama bağcılar evden eve nakliyat

logo

gaziantep mutlu son masaj
balıkesir mutlu son masaj
bursa mutlu son masaj
sivas mutlu son masaj
antalya masaj
16 Nisan 2017

İhracatçılara Pazarlama ve Satış Eğitimi

Yalvaç Ticaret ve Sanayi Odası’nca üyelerinin sektörel olarak yurtdışına açılmalarını sağlamak amacıyla hazırlanan UR-GE projesi kapsamında ihracatçılara yönelik bir eğitim programı düzenlendi.

Yalvaç TSO’dan alınan bilgiye göre, Afyonkarahisar Avrupa Birliği İş Geliştirme Merkezi (ABİGEM)A.Ş. bünyesindeki eğitmen Yrd.Doç.Dr. Arıl Cansel tarafından, Satış Yönetimi, Satış Becerileri ve Pazarlama Yönetimi Eğitimleri düzenlendi.

Eğitimlere ağırlıklı olarak Ur-Ge Projesi’ne dahil olan 19 şirketin ortakları,yetkilileri ve çalışanları katıldı. Gelendost Belediyesi’ne ait Toplantı Salonu’nda gerçekleşen eğitimlerde, Pazarlama karması alanında alınan kararların taktik uygulamaları ve detaylarının uygulamaya yansımaları açıklandı. Örnek olaylar tartışıldı. Pazarlama planlaması ile satış organizasyonunun etkileşimi, kurumsal satış döngüsü ve ilgili teknikler açık- landı ve kurumsal satış eğitimi konusunda bilgiler verildi. Bu eğitimden sonra; uygulamada kullanılan stratejik pazarlama kararları ve teknikleri hakkında katılımcıların bilgi sahibi olması, bu bilgileri pazar istihbaratı, planlama ve satış organizasyonunda kullanmaları beklenmektedir. Urge Projesi kapsamında eğitimlerimiz 14 Nisan 2017 tarihinde yine Gelendost’ta düzenlenecek Aile Şirketlerinde Stratejik Planlama – Aile Şirketlerinde Görev Dağılımı ve Yapılanma eğitimleri ile devam edecektir.

Etiketler: » »
Share
718 Kez Görüntülendi.

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.

ev eşya depolama eşya depolama