logo

09 Nisan 2024

Hemşehrimiz Basri Sönmez’den Bayram Mesajı

MHP Isparta Milletvekili, hemşehrimiz Hasan Basri Sönmez, Ramazan Bayramı nedeniyle bir kutlama mesajı gönderdi.

Sönmez, hemşehrilerine şöyle seslendi:

“Kıymetli hemşehrilerim;

Manevi iklimin, toplumsal birlik ve beraberliğin samimiyetle yaşandığı Mübarek Ramazan Bayramını idrak etmekteyiz. Ramazan Bayramı, yardımlaşma, paylaşma ve dayanışma duygularını artırarak toplumumuzu daha güçlü kılmaktadır.

Mübarek Ramazan ayının bitimiyle birlikte kutladığımız Ramazan Bayramının, öncelikle toplumsal huzur ve mutluluğumuza vesile olmasını; kardeşlik bağlarını güçlendirip, dayanışma duygumuzu sağlamlaştırmasını temenni ediyorum.

Oruç ibadetinin ve duaların ardından gelen bu özel gün, birlik ve beraberliğimizi pekiştirirken, sevdiklerimizle bir araya gelmenin değerini bir kez daha hatırlatır.

Bayramda Aile büyüklerimizin hayır dualarını alırken yaşlılarımızı, şehitlerimizin yakınlarını, gazilerimizi ihmal etmeyelim.

Aynı şekilde Ramazan Bayramı ziyaretleri nedeniyle yola çıkan tüm vatandaşlarımızın trafik kurallarına titizlikle riayet etmelerini istiyorum.

Mübarek Ramazan Bayramı, dualarımızın kabul olduğu, bereketin ve huzurun eksik olmadığı günler getirsin.

Bu duygu ve düşüncelerle; Aziz Milletimizin, Ülkemizin, Ispartalı Hemşehrilerimin Mübarek Ramazan Bayramını en içten dileklerimle kutluyor , selam ve saygılarımı sunuyorum.”

Etiketler: » » » » »
Share

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.