• MODA YAPI
  • ISPARTA PETROL Yalvaç’ta

logo

23 Nisan 2019

GENÇ MUHTAR’dan ÖRNEK ÇALIŞMA

Yalvaç Gençlik ve Spor İlçe Müdürlüğü Gençlik Merkezi’nin yürüttüğü “Mavi Kapak” toplama kampanyasına Kızılca Mahallesi’nin çiçeği burnunda muhtarı Soner Günay’dan örnek destek…

Mavi kapakları Gençlik Merkezi’ne teslim ederken konu ile ilgili olarak gazetemize bilgi veren Kızılca Mahallesi’nin genç muhtarı Soner Günay, bir süredir biriktirdiği mavi kapaklar ile Kızılca Mahallesi halkından topladığı 10 bin mavi kapağı dün öğle saatlerinde Yalvaç Gençlik ve Spor İlçe Müdürlüğü Gençlik Merkezi yetkililerine teslim ettiklerini bildirdi.

Ülkemiz genelinde “Sosyal Sorumluluk Projesi” kapsamında engelli bireylere destek olmak amacıyla yürütülen “Mavi Kapak” toplama kampanyasına katkıda bulunmak amacıyla bir süredir plastik kapak topladığını belirten genç muhtar Soner Günay, “Engelli vatandaşlarımızın hayatını kolaylaştırmak için düzenlenen bu kampanya ile ilgili haberlerden etkilendim ve ben de bu kampanyaya katılarak ihtiyaç sahibi insanlarımıza destek olmayı düşündüm. Bir süredir topladığımız plastik kapakları Yalvaç Gençlik ve Spor İlçe Müdürlüğü Gençlik Merkezi yetkililerine teslim ettim. Ancak bu yaptığımız yeterli mi asla değil. Engelli insanlarımızın hayatını kolaylaştırmak için mavi kapak toplamayı bundan sonra da sürdüreceğiz. Ayrıca ihtiyaç sahibi insanlarımızın hayatını kolaylaştırmak, onların sıkıntılarının, sorunlarının çözümü için çalışmalarımız kesintisiz devam edecek” dedi.

Yalvaç Gençlik ve Spor İlçe Müdürlüğü Gençlik Merkezi yetkilileri de genç Muhtar Günay’a katkısından dolayı teşekkür ederken bu çalışmanın herkese özellikle muhtarlara örnek olmasını dilediklerini ifade ettiler.

Share

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.