• MODA YAPI

logo

30 Aralık 2021

Cumhur İttifakı’ndan yüzme havuzu paylaşımları

Spor Toto Genel Müdürlüğü tarafından ilçemize yarı olimpik yüzme havuzu hibesi gerçekleştirildiği Cumhur İttifakı ortakları tarafından farklı paylaşımlarla duyuruldu.

Tüm proje çalışmaları Spor Müdürlüğü tarafından yapılan ve Ak Parti Yalvaç İlçe Başkanı Alperen Mustafa Özer’in Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Kasapoğlu’na bizzat dosyasını sunduğu Yarı Olimpik Yüzme Havuzu için Spor Toto Genel Müdürlüğü ile Yalvaç Belediyesi arasında protokol imzalandığı duyuruldu.

Yalvaç Belediyesi sosyal medya hesabından konuyla ilgili şu paylaşım yapıldı: “Gençlik ve Spor Bakanlığı Spor Toto Teşkilat Başkanlığı yatırımları kapsamında Spor Toto ile ilçemizde 1 adet Yarı Olimpik Yüzme Havuzu yapılması için protokol imzaladık. Böyle bir yatırımın ilçemize kazandırılmasında Gençlik ve Spor Bakanımız Sn. Mehmet KASAPOĞLU’na, Sportoto Teşkilat Başkanı Sn. Bünyamin BOZGEYİK’e, Isparta Ak Parti Milletvekili ve Meclis Başkan Vekilimiz Sn. Süreyya Sadi BİLGİÇ’e, Ak Parti Isparta Milletvekillerimiz Sn. Recep Özel ve Sn. Mehmet Uğur GÖKGÖZ’e teşekkürlerimi bir borç bilirim. İlçemizin önemli bir eksiği olan ve en kısa zamanda ilçemize kazandırılacak olan Yarı Olimpik Yüzme Havuzu Yalvaç’ımıza hayırlı olsun.”

Bu açıklamanın hemen ardından Ak Parti Yalvaç İlçe Başkanı Alperen Mustafa Özer de sosyal medya hesabından fotoğraflarla birlikte şu paylaşımı yaptı: “16 Mart 2021 tarihinde ve 19 Ekim 2021 tarihlerinde Milletvekilimiz sayın Recep ÖZEL ile Gençlik ve Spor Bakanımız sayın Dr. Mehmet KASAPOĞLU’na yapmış olduğumuz ziyaretlerde Ak Parti Yalvaç İlçe Başkanlığı olarak gündeme getirip talep ettiğimiz ve bizzat sayın Bakanımızın sözünü vermiş olduğu Yarı Olimpik Yüzme Havuzumuzun bugün itibariyle Spor Toto ile Yalvaç Belediyemizle yapmış olduğu protokol ile neticelenmiş olmasından memnuniyet duyduk. İlçemize kazandırmış olduğumuz bu hizmet için emeği geçen herkese teşekkür ederim.”

Alınan bilgiye göre, Spor Toto Genel Müdürlüğü tarafından yapılan hibelerin şehrin belediyesi aracılığıyla yatırıma dönüştürüldüğü, altyapısı Ak Parti Yalvaç İlçe Başkanı Alperen Mustafa Özer tarafından hazırlanan yarı olimpik yüzme havuzu için belediye ile protokol yapılmasının bir zorunluluk olduğu, belediyenin bu konuyla ilgili bir girişiminin olmadığı kaydedildi.

Share

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.