• MODA YAPI
  • ISPARTA PETROL Yalvaç’ta

logo

28 Mart 2019

CHP’nin BÜYÜK YALVAÇ Yürüyüşü’ne Yoğun Katılım

Önümüzdeki hafta sonu yapılacak yerel saçimler için hazırlıklarını yoğun şekilde sürdüren Cumhuriyet Halk Partisi Yalvaç ilçe teşkilatınca günlerdir hazırlıkları yapılan “BÜYÜK YALVAÇ YÜRÜYÜŞÜ” bugün akşam saatlerinde çok büyük katılımla gerçekleştirildi.

CHP Yalvaç Belediye Başkan Adayı Erkan Ünal ve ekibi için seçim çalışmaları kapsamında bugün CHP Seçim Bürosu’nda yapılan etkinlik saat 19.30’da katılanlara yemek ikramı ile başladı. Yemeğin ardından partili gençler tarafından 400 metrelik dev Türk Bayrağı ve dev Atatürk posteri açıldı.

Bayrağın tamamen açılması ile “CHP BÜYÜK YALVAÇ YÜRÜYÜŞÜ” başladı. Erkan Ünal, ilçe yöneticileri, belediye meclisi üye adayları ve il genel meclisi üye adaylarının katılımı ile Çınaraltı Mevkii’nde bulunan seçim bürosu önünden başlayan yürüyüş Çınar Bulvarı, Gazipaşa Caddesi, Hastane Caddesi, Turgut Özal Bulvarı istikametinde ilerleyerek tekrar Çınaraltı mevkiinde tamamlandı. Erkan Ünal ve CHP’liler yol boyunca kendilerini izleyen vatandaşları selamlarken vatandaşlar da alkışla desteklerini ifade etti.

Yürüyüşün ardından Çınaraltı’nda kısa bir konuşma yapan CHP Yalvaç Belediye Başkan Adayı Erkan Ünal hiç kimsenin değil Yalvaç’ın ve Yalvaçlının başkanı olacağını ifade ederek herkesten destek istedi. Ünal ayrıca soğuk havaya rağmen yürüyüşe katılan herkese teşekkür etti.

 

Share

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.