• MODA YAPI
  • ISPARTA PETROL Yalvaç’ta

logo

05 Şubat 2019

CHP’den Gazetemize 51. Yıl Ziyareti

Gazetemizin 51. yayın yılına girmesi nedeniyle, Yalvaç CHP heyeti gazetemize kutlama ziyaretinde bulundu.

CHP Yalvaç İlçe Başkanı Hasan Tercan Özgül, CHP Yalvaç Belediye Başkan adayı Av.Erkan Ünal ve CHP Yalvaç İlçe Sekreteri Mehmet Akay, gazetemiz bürosunu ziyaret ederek, gazete sahibimiz Ömer Özhan Özgül’ü kutladılar.

Başkan Özgül, Özyalvaç Gazetesi’nin Yalvaç’ın ve bölgenin bir basın çınarı olduğunu ifade ederek, “Demokrasimiz bakımından yerel gazeteler büyük bir hizmeti yerine getirmektedir. Özyalvaç Gazetemiz de, bir dönemin de benim de katkılarımın olduğu, 50 hizmet yılını geride bırakarak 51. yıla ulaşmıştır. Bu geçen 50 yılda Özyalvaç Gazetesi’nin Yalvaç’ta demokrasiye ve memleketimize önemli hizmetleri olmuştur. Bu hizmetlerin daha nice yıllar sürmesi dileğiyle Özyalvaç ailesini kutluyor, çaba ve başarılarının devamını diliyoruz.” dedi.

CHP Yalvaç Belediye Başkan adayı Av. Erkan Ünal da, özgür ve bağımsız medyanın Türkiye’de demokrasi ve hukukun gelişimi bakımından büyük önem taşıdığını belirterek, “Ulusal medyanın büyük bir baskıyla tek sesli olduğu bir dönemde, yerel medya görece daha özgür ve bağımsız yayın yapmaktadır. Özyalvaç da, şehrimizin geçmişinde demokrasinin, sosyal demokrat hareketin ve memleket menfaatlerinin savunucusu olmuştur. Bu hizmetlerinin devamı şehrimiz için çok önemlidir. İnşallah belediyeyi kazandığımızda, basınımızla beraber güzel hizmetleri beraber üreteceğiz. Nice 50 yıllara diyerek bu gayretin devamını diliyorum.” dedi.

Bizler de değerli CHP heyetine inceliklerinden dolayı teşekkür ediyor, çalışmalarında başarılar diliyoruz.

Etiketler: » » »
Share

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.