• MODA YAPI
  • ISPARTA PETROL Yalvaç’ta

logo

09 Ekim 2019

CHP Yalvaç Yönetimi ve Ataşoğlu’dan Esen’e Ziyaret

Cumhuriyet Halk Partisi Yalvaç İlçe Yönetimi’nden bir grup, Konyaaltı Belediye Meclis Üyesi, hemşehrimiz Hasan Hüseyin Ataşoğlu ile birlikte Antalya-Konyaaltı Belediye Başkanı Semih Esen’i ziyaret ettiler.

Bugün Konyaaltı Belediyesi’nde gerçekleştirilen ziyarete CHP Yalvaç İlçe Başkanı Hasan Tercan Özgül, yönetim kurulu üyesi Süleyman Somuncu, Hüyüklü Belediye Meclis Üyesi Mehmet Akay ve CHP Isparta İl Yönetimi’nden Oğuz Çiftçi ile CHP Konyaaltı Belediye Meclis Üyesi Hasan Hüseyin Ataşoğlu katıldı.

Ziyarette, Başkan Esen’e hayırlı olsun dileklerini ileten Yalvaç heyeti, genel ve yerel siyasetle ilgili değerlendirmelerde bulundular.

Başkan Esen de, gerçekleştirilen ziyaretten büyük memnuniyet duyduğunu ifade ederek, seçimlerde Isparta ve Yalvaçlı hemşehrilerimizden aldıkları büyük destek için de teşekkür etti. Meclis Üyesi Ataşoğlu ile birlikte omuz omuza çalıştıklarını ifade eden Başkan Esen, Yalvaç heyetinin talepleriyle ilgili de olumlu bir yaklaşım göstererek misafirlerini ağırladı.

Başkan Özgül, misafirperverliği nedeniyle Başkan Esen’e ve Meclis Üyesi hemşehrimiz Ataşoğlu’na teşekkür ederek, çalışmalarında başarılar diledi.

Etiketler: » » » »
Share

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.