logo

04 Ekim 2023

CHP Isparta Milletvekili Yalım Halıcı’dan İNCE DERS

CHP Isparta Milletvekili Yalım Halıcı, örnek bir davranışa imza atarak, depremzedelerin yaralarını sarmak yerine TBMM’deki milletvekillerine hediye yollayan Kahramanmaraş Belediyesi’nin hediyesini depremzedelere ulaştırılmak üzere belediyeye iade ederek adeta ders verdi.

Halıcı, sosyal medya hesabından da paylaştığı iadeye dair mektubunda şu ifadeleri kullandı:

“Sayın Vahit Kirişçi,

6 Şubat büyük depremi hepimizde büyük kayıplara, telafisi mümkün olmayan acılara neden olmuştur. Biz de tüm halkımız gibi deprem olur olmaz yaraları sarmak ve vatandaşlarımızın yanında olmak için hemen harekete geçtik. Bu; en başta insani, vicdani ve bir yurttaşlık görevidir. Bu acıların bir daha yaşanmaması için çalışıyoruz, çalışmaya devam ediyoruz.

Bu nedenle belediye olarak teşekkür mahiyetinde gönderilen bu koliyi bölgedeki ihtiyaç sahiplerine ulaştırmanız daha doğru olacaktır. Zira teşekküre ihtiyaç olmadığı gibi yapılması gereken çok iş ve alınması gereken büyük önlemler bulunmaktadır.

Saygılarımla.”

Milletvekili Halıcı’yı vatandaşın yaralarını sarmak yerine vekillere hediye ile bütçesini harcayan belediyeye verdiği ince dersten dolayı kutluyoruz.

Etiketler: » » » »
Share

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.