• MODA YAPI
  • ISPARTA PETROL Yalvaç’ta

logo

05 Mart 2019

BELEDİYE MECLİSİ’nin SON TOPLANTISI YAPILDI

Yalvaç Belediye Meclisi’nin 2014-2019 döneminin son toplantısı bugün gerçekleştirildi. Toplantıda gündemdeki maddeler görüşülerek karara bağlandı.

Dönemin son Belediye Meclisi toplantısına Ramazan Demiraslan dışında tüm üyeler katıldı. Toplantıyı MHP Kadın Kolları üyeleri de izledi.

Toplantıda ilk olarak Şubat ayı meclis toplantısında alınan kararların tekrar okunarak kabul edildi. Ardından gündemin maddelerinin görüşülmesine geçildi. Yalvaç Gençlik ve Spor Kulübü’nün belediyeden çeşitli konularda yardım talebini içeren madde oy çokluğu ile kabul edildi. Daha sonra ilçemizde geçtiğimiz günlerde faaliyete geçen Muharip Gaziler Derneği Yalvaç Şubesi’nin talebi üzerine dernek çalışmalarında kullanılmak üzere Rampalı Çarşı’da bir işyerinin tahsisi konusu oybirliği ile kabul edildi.

Gündem maddelerinin görüşülmesinin ardından son Belediye Meclisi toplantı olması nedeniyle Belediye Başkanı Halil Hilmi Tütüncü, tüm üyelere plaket verdi. Tütüncü plaketleri vermeden önce yaptığı konuşmada bugüne kadar yaptıkları katkılar nedeniyle üyelere teşekkür etti. Tütüncü, “Bugüne kadar iyi günlerimiz oldu, kötü günlerimiz oldu. Çalışmalarımız sırasında istemeden de olsa meydana gelen gerginliklerden dolayı kırgınlıklar yaşanmış olabilir. Bunun için hepinizden hellalik diliyorum” dedi ve karşılıklı helalleşme ve iyi dileklerin ardından Tütüncü, tüm üyeler için hazırlanan plaketleri sundu ve toplantı sona erdi.

Share

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.