• MODA YAPI
  • ISPARTA PETROL Yalvaç’ta

logo

25 Nisan 2019

BAŞKAN TÜTÜNCÜ’DEN BİLGİÇ’E ZİYARET

Yalvaç Belediye Başkanı Halil Hilmi Tütüncü, bakanlıklardaki çeşitli temaslar için gittiği Ankara’da TBMM Başkan Vekili, Isparta Milletvekili Süreyya Sadi Bilgiç’i ziyaret etti.

Bugün öğleden sonra gerçekleşen ve Sarıidris Belediye Başkanı Ramazan Pala’nın da katıldığı ziyarette, güncel siyasi gelişmeler değerlendirildi.

Yalvaç’ın ihtiyaçları ve Yalvaç Belediyesi’nin projeleriyle ilgili olarak Süreyya Sadi Bilgiç’i bilgilendiren Başkan Tütüncü, bu hususlarla ilgili olarak Bilgiç’ten destek sözü aldı.

Seçimlerin ardından yeni dönem projeleri için kolları sıvadıklarını ifade eden Tütüncü, “Bu süreçte, sayın milletvekilimizin desteğini istedik. Sağolsunlar bizi çok güzel ağırladılar ve memleketimizin sorunlarına yönelik duyarlılıklarını sergilediler. Ankara’da gördüğümüz husus, Cumhur İttifakı’na yönelik hassasiyet üst düzeyde. Bizlere bunu fazlasıyla hissettirdiler. İnşallah, önümüzdeki günlerde uygulayacağımız projelerde ve kaynak temininde bunun olumlu yansımalarını göreceğiz. Ben buradan sayın vekilimize misafirperverliği ve destek sözü için teşekkür ediyorum. Çalışmalarında kolaylıklar diliyorum, inşallah memleketimize hizmet noktasında işbirliği içerisinde olacağız.” dedi.

TBMM Başkan Vekili Süreyya Sadi Bilgiç de, seçimin geride kaldığını ifade ederek, “Artık çalışma zamanı. Yalvaç halkı Halil başkanla devam kararı verdi. Bize de saygı duymak düşüyor. Daha önce olduğu gibi bu dönemde de Yalvaç’ın her türlü talep ve sorununda destek olmaya devam edeceğiz. Yeni dönemde başkana başarılar diliyorum.” dedi.

Etiketler: » » » »
Share

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.