logo

13 Nisan 2023

Antalya’daki Ispartalılar iftarda buluştu

Antalya’da kurulan ve çok kısa zamanda gelişip büyüyen Ispartalılar Kalkınma Dayanışma Yardımlaşma ve Kültür Derneği geçtiğimiz akşam Antalya’da düzenlenen iftar yemeğinde bir araya geldi.

Dernek Başkanı Gürkan Gülcü, yönetim kurulu ve dernek üyelerinin katılımı ile gerçekleşen iftar yemeğinde derneğin gelişmesi ve geleceği hakkında üyeleri bilgilendiren başkan Gürkan Gülcü, kuruluş aşamasından bu yana geçen süreçte her geçen gün yeni üyelerin katılımı ile derneğin büyüdüğüne dikkat çekti.

Ispartalılar Kalkınma Dayanışma Yardımlaşma ve Kültür Derneği başkanı Gürkan Gülcü, mübarek ayları yaşadığımız bugünlerde Ispartalılar olarak daha güçlü, birlik ve beraberlik içerisinde olmaları gerektiğini göz önüne alarak düzenledikleri iftara katılan üyelerine yönetim kurulu adına teşekkür etti.

Başkan Gürkan Gülcü, “Yeni bir dernek olmamıza karşın her geçen büyüyor ve üye sayımızı arttırıyoruz, gelecek günlerde ilçelerde de dernekleşme çalışmalarımız
sürüyor. Birliğimiz ve beraberliğimizi pekiştirmek adına düzenlediğimiz iftar yemeğimize katılımızdan büyük mutluluk duyduk. Hepinize teşekkür eder hayırlı
ramazanlar dilerim.” dedi.

Etiketler: » »
Share

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.