• MODA YAPI

logo

22 Ekim 2021

ALTUN: Yalvaç’ın En Aktif Kadın Kolları AK PARTİ Kadın Kolları

Yalvaç Ak Parti Kadın Kolları başkanlığına atanan ve yeni kadın kollarını kurmakla görevlendirilen Zehra Altun yaptığı açıklamada oluşturulacak yeni kadro ile Yalvaç’ın en aktif kadın kolları teşkilatının Ak Parti’de olacağını belirtti.

AK Parti Yalvaç İlçe Teşkilat binasında geçtiğimiz hafta sonu bir araya gelen Ak Parti’li kadınlar, Isparta’dan gelen İl Kadın Kolları temsilcilerini ağırladı.

Görevlendirildiği günden itibaren yeni kadın kollarının oluşturulması için çalıştıklarını bildiren Altun, gazetemize yaptığı açıklamada “Isparta Kadın Kolları başkanımız Sevim Köse ile birlikte geçtiğimiz günlerde Yalvaç İlçe Teşkilatımızda bir araya geldik. Yalvaç’ta önümüzdeki dönemde görev yapacak kadın kolları teşkilatımızın belirlenmesi konusu başta olmak üzere birçok konuda görüş alışverişinde bulunduk. İnşallah en kısa zamanda kadın kollarımızı oluşturup hızla çalışmalarımızı başlatacak ve sahaya ineceğiz” dedi.

Geçtiğimiz hafta sonu Yalvaç’a gelerek yeni kadın kolları oluşumu başta olmak üzere çeşitli konularda görüşmelerde bulunduklarını Ak Parti Isparta Kadın Kolları Başkanı Sevim Köse ise Yalvaç Kadın Kollarının bir an önce oluşturulup faaliyete geçirilmesi için istişarelerde bulunduklarını ifade etti.

Etiketler: » »
Share

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.