• MODA YAPI

logo

08 Ekim 2021

ALTUN: Gece Gündüz Birlik İçerisinde Çalışacağız

Geçtiğimiz hafta Ak Parti Yalvaç Kadın Kolları başkanlığına atanan Zehra Altun göreve başladı. Yeni Kadın Kolları Başkanı Altun, İlçe Başkanı Alperen Özer ile birlikte hedeflerini gazetemize açıkladı.

Ak Parti Kadın Kolları Genel Başkanı Ayşe Keşir tarafından Yalvaç İlçe Kadın Kolları’nı oluşturmak üzere görevlendirildiğini belirten yeni başkan Zehra Altun, İlçe Başkanı Alperen Özer ile birlikte yaptığı açıklamada “Ak Parti Kadın Kolları olarak partimizin başarısı için birlik ve beraberlik içerisinde, gece-gündüz çalışacağız” dedi.

Ak Parti’nin girdiği her seçimden başarılı çıkmasında kadınların da önemli bir pay sahibi olduğunu belirten Altun, “Ak Parti’nin bir neferi olarak ilçemize ve ülkemize hizmet etmenin bir görev, bir borç olduğu bilinci içerisinde, Genel Başkanımız sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın liderliğinde ‘Hedef 2023’ vizyonuna sahip çıkarak çalışmak, yeni hedeflere doğru koşmak birinci önceliğimiz olacaktır. Ak Parti, yola çıktığı ilk günden itibaren siyasette kadınların rolünün arttırılması için önümüzdeki tüm engelleri aşmış, bizlere ülkemize hizmet etme fırsatı vermiştir” dedi.

Altun, açıklamasının devamında şunları söyledi: “Bu vesileyle Sayın Cumhurbaşkanı’mızın liderliğinde çıkılan bu onurlu mücadele yolunda ‘Hedef 2023’ vizyonunda şahsıma bu görevi layık gören başta Ak Parti Kadın Kolları Genel Başkanı Sayın Ayşe Keşir’e, Isparta Milletvekilleri Sayın Süreyya Sadi Bilgiç, Recep Özel ve Mehmet Uğur Gökgöz’e, Ak Parti İl Başkanımız Sayın Osman Zabun’a, Isparta İl Kadın Kolları Başkanı Sayın Sevim Köse’ye, Ak Parti Yalvaç İlçe Başkanı Sayın Alperen Özer’e teşekkür ederken bundan önce Yalvaç İlçe Kadın Kolları Başkanlığı görevini yürüten Nursel Küçük’e bugüne dek yaptığı tüm çalışmalardan ötürü şükranlarımı sunuyorum” dedi.

Altun önümüzdeki günlerde Yalvaç İlçe Kadın Kolları yönetim kurulunu oluşturarak çalışmalarına başlayacaklarını da sözlerine ekledi.

Etiketler: » » »
Share

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.