• MODA YAPI
  • ISPARTA PETROL Yalvaç’ta

logo

13 Aralık 2016

AK PARTİ POLİSİMİZE SAHİP ÇIKTI

MEDION Digital Camera

Ak Parti Yalvaç İlçe Başkanı Ahmet Sektioğlu ve yönetim kurulu üyeleri, cumartesi akşamı yaşanan terör olayından sonra emniyet camiasına taziye ziyaretinde bulundu.

 

Yalvaç İlçe Emniyet Müdürü Süleyman Canbolat’ı makamında ziyaret eden Sektioğlu ve beraberindekiler, yaşanan olaylardan duydukları üzüntüyü dile getirerek, canını ortaya koyarak gece gündüz çalışan emniyet teşkilatına minnet ve şükranlarını belirttiler.

 

Ülkemizin terör örgütleriyle mücadele sürecinde zor zamanlardan geçtiklerini ifade eden Ak Parti Yalvaç İlçe Başkanı Ahmet Sektioğlu, “Bugünlerde güvenlik güçlerimizin ve emniyet teşkilatımızın nasıl fedakarca çalıştığını hep beraber gözlemliyoruz. Yaşanan acı olaylara rağmen, ülkemizin huzur ve güvenliği için dimdik durmaya devam eden polisimiz, jandarmamız, askerimizle gurur duyuyoruz. Canını ortaya koyarak bu ülkenin huzur ve güvenliği için hizmet veren; PKK, FETÖ, DAEŞ, DHKP-C gibi hain terör örgütlerine karşı 24 saat cansiperane çalışan tüm kardeşlerimize minnet ve şükranlarımızı sunuyoruz. 10 Aralık gecesi patlatılan bomba, polisimize değil; Türkiyemize, huzurumuza, birliğimize atılmıştır. Yüreğimiz yanıyor. Ancak, tüm bunlar ülkemizin birliği, dirliği, güvenliği için bizleri daha da kenetlendiriyor. Yılmayacağız, korkmayacağız, el ele, omuz omuza, kimimiz silahıyla, kimimiz bilgisiyle, kimimiz duasıyla bu mücadeleyi beraber yürüteceğiz. Bu vesileyle tüm polis teşkilatımıza ve milletimize başsağlığı, yaralılarımıza şifalar, şehit yakınlarımıza sabırlar diliyoruz. Ak Parti Yalvaç İlçe Teşkilatı olarak her zaman yanlarında olduğumuzu bildirmek istiyoruz. Zaman siyasi çekişmenin, polemiğin değil; kardeşliğin, dayanışmanın ve güçlü olmanın zamanıdır. Ülkemizin ve devletimizin dirliğine, bayrağımıza göz dikenlerin gözünü çıkarma zamanıdır. İnşallah bu mücadeleden de alnımızın akıyla çıkıp 2023, 2053, 2071 hedeflerini hep beraber, adım adım yürüyeceğiz.” dedi.

 

MEDION Digital Camera

Share

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.