• MODA YAPI
  • ISPARTA PETROL Yalvaç’ta

logo

25 Eylül 2019

Ak Parti Milletvekili Gökgöz ve İl Müdürleri Yalvaç’taydı

Ak Parti Isparta Milletvekili Mehmet Uğur Gökgöz, beraberinde il müdürleriyle birlikte ilçemizde çeşitli kurumlara ziyaretler gerçekleştirdiler.

Alınan bilgiye göre, Milletvekili Gökgöz, Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü Yakup Kütük ile Gençlik ve Spor İl Müdürü Murat Gevrek’le birlikte ilk olarak hayırsever Mustafa Büyükkutlu tarafından yaptırılan huzurevi binasında incelemelerde bulundu. Hayırsever Büyükkutlu ve kurum yetkililerinden huzurevinin açılmasıyla ilgili yapılması gerekenler hakkında bilgi alan Milletvekili Gökgöz, konuyla ilgili olarak bakanla görüşerek bizzat sorunları aktaracağını kaydetti.

Gökgöz ve beraberindekiler daha sonra Yalvaç Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürlüğü Gençlik Merkezi’ni ziyaret etti. Burada tesisleri gezerek bilgi alan Gökgöz, ihtiyaç ve talepleri de bizzat İl Müdürü Gevrek’le müzakere ederek değerlendirdi.

Heyet daha sonra KYK’ya bağlı öğrenci yurtlarını ziyaret ederek hem yetkililerle hem de üniversite öğrencileriyle görüştüler. Öğrencilerden yurtla ilgili istek ve ihtiyaçlarını öğrenen Gökgöz, yine İl Müdürü Gevrek’le değerlendirme yaparak isteklerin yerine getirilmesini istedi.

Ak Parti Yalvaç İlçe Başkanı Alperen Mustafa Özer ve parti yetkilileriyle de görüşen Gökgöz, Yalvaç’la ilgili talepleri de not alarak ilçemizden ayrıldı.

Etiketler: » »
Share

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.