• MODA YAPI

logo

15 Temmuz 2021

AK Parti İlçe Başkanı Özer’den 15 Temmuz mesajı

Ak Parti Yalvaç İlçe Başkanı Alperen Mustafa Özer, 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü nedeniyle bir mesaj yayımladı.

Özer mesajında, 15 Temmuz günü aziz Türk milletinin demokrasiye ve Türkiye’nin geleceğine sahip çıkarak devletini korumak için kanlarını ve canlarını ortaya koyduğunu belirtti.

Darbe girişiminin sıradan bir darbe girişimi olmadığını, Türkiye’ye karşı yapılan bir işgal hareketi olduğunu aktaran Özer, “Bu işgal hareketi Başkomutanımız Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın çağrısıyla meydanları dolduran, kendisini tankın önüne atacak kadar vatanına milletine sevdalı olan kardeşlerimizin, vatandaşlarımızın dik duruşu sonucu amacına ulaşamamıştır.” ifadesini kullandı.

Özer şunları kaydetti:

“251 vatandaşımızın şehit, 2 bin 193 vatandaşımızın gazi olduğu o gece Türk milletinin tarih boyunca kanıyla kazandığı ibretlik zaferler silsilesine bir yenisi daha eklenmiştir. 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü vesilesiyle devletimizin varlığı ve milletimizin bağımsızlığı yolunda canını feda eden aziz şehitlerimize Allah’tan rahmet diliyor, onları minnetle anıyorum. Gazilerimize şükranlarımı sunuyor, hayırlı ve uzun ömürler diliyorum. Onların emanetine sahip çıkarak hedeflerimizden şaşmadan, birlik ve dirliğimizden taviz vermeden yolumuza devam edeceğiz.”

Etiketler: » » »
Share

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.