• MODA YAPI

logo

ZEYTİN DALI’na Bağkonak ADD’den de DESTEK

B1

Geçtiğimiz hafta TSK tarafından Suriye’nin Afrin şehrindeki terörist unsurlara karşı başlatılan askeri operasyona bir destek de Atatürkçü Düşünce Derneği Bağkonak Şubesi’nden geldi.

Ülkemizin güvenliği ve sınırlarımızın korunması açısından böyle bir harekatın yapılmasının zorunlu olduğunu belirten Bağkonak ADD Şube Başkanı İsmail Başoda “Özellikle sınırlarımızda yoğun bir şekilde yuvalanmış teröristlerin sınırlarımızdan temizlenmesi, ülkemizin güvenliğinin sağlanması için Türk Silahlı Kuvvetlerimizin yürüttüğü bu operasyonu en başından beri “MUSTAFA KEMAL’in ASKERLERİ” olarak yürekten destekliyoruz.” dedi.

Ülkemizin güvenliği, ulusal çıkarlarımızın korunması ve  huzurun sağlanması için hangi düşünceye inanılırsa inanılsın biraraya gelmenin önemli olduğunu ifade eden Başoda “Yüce Türk Ordusu her zaman olduğu gibi bugün de Türkiye Cumhuriyeti’nin bölünmez bütünlüğünü her türlü tehdide karşı koruyacaktır, buna yürekten inanıyoruz. Ancak “MUSTAFA KEMAL’in ASKERLERİ” olarak bize de düşecek her türlü görevi yerine getirmekten çekinmeyeceğimizi ifade ediyoruz.”  diyerek ülke güvenliği ve çıkarları konusunda göreve hazır olduklarını belirtti.

Bu arada Bağkonak ADD olarak Bağkonak Köyü giriş-çıkış noktalarına ve köy meydanına ve köyün çeşitli noktalarına dev boyutta Türk Bayraklarını ve harekata desteklerini içeren pankartlar astıklarını da belirten Başoda “Kahraman Ordumuz Afrin harekatı ile bir kez daha milletimizin gururu olduğunu göstermiştir. Biz de her daim devletimizin ve milletimizin yanında olduğumuzu göstermek için bayrak ve pankart asarak birlik ve beraberliğimizi gösterdik” dedi.

b5

B2

b3

b4

 

Share

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.