logo

16 Ocak 2024

Zabun ve Gökgöz’den Eğirdir-Madenli duble yol müjdesi

31 Mart 2024 yerel seçimleri için çalışmalar sürerken, yıllardır bekleyen yatırımlarla ilgili müjde haberleri de gelmeye başladı.

Ak Parti Isparta Milletvekilleri Osman Zabun ve Mehmet Uğur Gökgöz, dün sosyal medya hesaplarından yaptıkları paylaşımla, Eğirdir-Gelendost-Madenli arasındaki 48 kilometrelik yolun duble yola dönüştürülmesinin 2024 yatırım programına dahil edildiğini duyurdular.

Konuyla ilgili olarak Ak Parti Isparta Milletvekili Osman Zabun, “Milletvekili kardeşim Mehmet Uğur Gökgöz ile yürüttüğümüz yoğun çabaların sonucunda Isparta Konya Karayolunun kalan bölümü olan Eğirdir Gelendost Madenli arasındaki 48 km’lik kısmın duble yola dönüştürülmesi işi 2024 yatırım programına dahil edilmiştir. Sayın Cumhurbaşkanımıza, sayın Cumhurbaşkan Yardımcımıza, Strateji Bütçe Dairesi Başkanımıza, Ulaştırma Bakanımıza, Karayolları Genel Müdürümüze, şimdiki ve önceki dönem karayolları bölge müdürlerimize tüm Ispartalı hemşerilerimiz adına teşekkürlerimizi sunuyoruz.” paylaşımında bulundu.

Bu paylaşımın ardından Mehmet Uğur Gökgöz de, “Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan liderliğinde, Milletvekili kardeşim Osman Zabun ile birlikte; şehrimiz ve kıymetli hemşehrilerimiz için hizmet üretmeye devam edeceğiz! Hayırlı uğurlu olsun…” şeklinde paylaşım yaptı.

Sık sık kazalarla gündeme gelen ve yılların kanayan yarası olan bu yolla ilgili güzel haberin gerçekleştiğini görmek dileğiyle biz de milletvekillerimize ve ilgililere teşekkür ediyoruz.

Etiketler: » » »
Share

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.