logo

Yüksekokul müdürlerinden Acil Servis personeli ve başhekime teşekkür ziyareti

Geçtiğimiz hafta, 28 Aralık Perşembe gecesi Kredi ve Yurtlar Kurumu Yalvaç Yurtları’nda akşam yemeğinden sonra gıda zehirlenmesi şüphesi ile Yalvaç Devlet Hastanesi’ne kaldırılan 274 öğrencinin tedavilerinin gerçekleştirerek aynı günün sabahında sağlıklı bir şekilde taburcu edilmesinden sonra, bugün Isparta Uygulamalı Bilimler Üniversitesi Yalvaç Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu Müdürü Doç.Dr. Mualla Birgül HUBAN ile Yalvaç Meslek Yüksekokulu Müdürü Öğr.Gör. Halit TOPTAŞ, Yalvaç Devlet Hastanesi’ne teşekkür ziyaretinde bulundular.

 

ACİL SERVİS PERSONELİNE TEŞEKKÜR ve TATLI İKRAMI

Ziyarette, Isparta Uygulamalı Bilimler Üniversitesi Rektörlüğü’nün de teşekkürlerini ileten müdürler, “Üstün gayretleri ve özverili çalışmalarından dolayı tüm sağlık çalışanlarımıza şükranlarımızı sunuyoruz.” dediler. Hastane ziyaretlerinden ilk olarak Acil Servisi ziyaret eden yüksekokul yöneticileri, acil servis personeline teşekkür ederek tatlı ikramında bulundular. Ardından Yalvaç Devlet Hastanesi Başhekimi Op.Dr. Ceyhun COŞKUN’u makamında ziyaret eden müdürler, Rektör Prof.Dr. Yılmaz Çatal’ın da teşekkür ve selamlarını ilettiler. Kısa bir zaman süreci içerisinde 274 öğrenciye hızlı ve etkin bir biçimde müdahale eden ve mesai dışındaki personelini de seferber ederek sabaha kadar görevi başında bulunan Başhekim Coşkun ve tüm personeline teşekkür eden yöneticiler, hastanemizin böyle olağanüstü durumda verdiği hizmeti takdirle karşıladıklarını ifade ettiler.

 

BAŞHEKİM COŞKUN: “PERSONELİMİZLE GURUR DUYDUM”

Yalvaç Devlet Hastanesi Başhekimi Op.Dr. Ceyhun COŞKUN da, yüksekokul müdürlerinin ziyaretlerinden duyduğu memnuniyeti dile getirerek, “Personelimizin vaka sayısının çok fazla olmasına rağmen göstermiş olduğu olağanüstü gayret ve fedakarlıktan dolayı hastanemiz adına gurur duydum. Birlik ve beraberlik içerisinde bu zor geceyi hep birlikte atlattık. Herkese teşekkürlerimi sunuyorum.” dedi.

Öte yandan, olayın ardından hiçbir öğrencide herhangi bir sağlık sorunu yaşanmadığı da kaydedildi.

Etiketler: » » »
Share

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.