Evden Eve Nakliyat konusunda lider firmalar listesi icin lutfen ziyaret ediniz. sarıyer evden eve nakliyat büyükçekmece evden eve nakliyat bahçeşehir evden eve nakliyat kadıköy evden eve nakliyat uluslararası evden eve nakliyat eşya depolama bağcılar evden eve nakliyat

logo

gaziantep mutlu son masaj
balıkesir mutlu son masaj
bursa mutlu son masaj
sivas mutlu son masaj
antalya masaj
30 Ekim 2016

YENİ KHK İLE YALVAÇ’TA 7 MEMUR İHRAÇ EDİLDİ

fff

Resmi Gazete’nin 29 Ekim tarihli sayısında yayımlanan ihraç listesinde Yalvaç’tan iki kurumdan yedi ismin bulunduğu görüldü.

 

On binin üzerinde yapılan ihraç işleminde, Yalvaç Adliyesi ile Yalvaç Devlet Hastanesi’nde soruşturmaları tamamlanan 7 kişinin de yer aldığı tespit edildi.

 

İhraç kararnamesinde, Yalvaç Devlet Hastanesi’nde Sağlık Memuru olarak görev yapan C.Y. ile Ebe olarak görev yapan F.D.’nin; Yalvaç Adliyesi’nde İcra Müdür Yardımcısı olarak görev yapan K.K., Teknisyen olarak görev yapan S.A., Zabıt Katibi olarak görev yapan H.E. ve H.A. ile Memur olarak görev yapan R.A.’nın görevine son verildiği kaydedildi.

 

Alınan bilgiye göre, açığa alınıp soruşturma işlemleri devam eden diğer kamu görevlileriyle ilgili sürecin devam ettiği, onlarla ilgili kararların kasım ya da aralık ayında netleşeceği öğrenildi.

 

Resmi Gazete’de yayımlanan kararnamedeki ihraç listesini incelemek için tıklayınız.

Share
4789 Kez Görüntülendi.

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.

ev eşya depolama eşya depolama